Acele etmek! Samsung Fab Grab Fest’te en inanılmaz fırsatları yakalayın

Nigdeli

New member
En sevdiğiniz Samsung ürünlerini bu yaz şimdiye kadarki en düşük fiyatlarla alın. Evet, doğru okudunuz. Yılın en büyük alışveriş çılgınlığı – Samsung Fab Grab Fest, büyük bir patlama ve inanılmaz fırsatlarla geri döndü. Önde gelen akıllı telefon modellerinde %57’den fazla indirimden ve oyun monitörlerinde %58’den fazla indirimden TV, buzdolabı, klima, tablet ve daha birçok üründe %40 indirime kadar, bu özel teklifte herkes için bir şeyler var.

Bu yılki fırsatlar her zamankinden daha iyi. Bu nedenle, sarf malzemeleri hızla tükendiğinden, tükenmeden önce onları aldığınızdan emin olun.

Her şeyden önce, 300 Euro’nun biraz altında satışa sunulan şık Galaxy S21 FE 5G akıllı telefon hızla tükeniyor

₹29.999 ve sadece birkaç tane kaldı. “Galaxy S21 FE 5G’nin fiyatını gördüğümde gözlerime inanamadım. Sayısız özellikle dolu olan bu minimalist ve zarif akıllı telefon, yalnızca ₹ 27.999, satış sonrası ve HDFC para iadesi – iyi bir fiyata klima arayışına kaydolmama rağmen karşı koyamadığım bir teklif. Gurgaon’daki ünlü bir ÇUŞ’ta yönetici adayı olan Sushant Rabra, Fab Grab Fest’teki teklifler tek kelimeyle harika, dedi.

Galaxy S21 FE 5G şimşek fırsatıyla, Samsung’un en çok satanlar listesinde daha da fazlası var: Fab Grab Fest’te özel olarak sunulan Galaxy S23 Ultra. “Az önce Galaxy S23’ü gördüm ₹1/6/999 çevrimiçi ve Fab Grab Fest için bir reklam gördüğümde neredeyse satın alıyordum. Başlığa tıkladığımda Samsung.com’a ulaştım ve sonunda geliştirilmiş bir model olan silikon kılıflı Galaxy S23 Ultra’yı sadece 150 Euro’ya satın aldım. ₹1.03.123 “Daha çok al, daha çok tasarruf et” teklifiyle. Bir şirket avukatı olan Akash Banka, güven bana, bu satış bundan daha iyi gidemezdi” dedi.

Samsung’un en çok satan klimaları, akıllı telefonları, çamaşır makineleri ve buzdolaplarında şehirdeki en sıcak fırsatlardan bazılarından yararlanın. Her segmentte beklentilerinizi aşan teklifler var.

Alışveriş keyfi akıllı telefonlarla bitmiyor! Kaçırılmayacak diğer fırsatlar arasında, yaz sıcağını harika bir fiyata yenmenize yardımcı olacak 253 litrelik çift kapılı buzdolabı da yer alıyor. ₹20.990. Bu harika buzdolabı, hızı ihtiyacınız olan soğutma miktarına göre otomatik olarak ayarlayan dijital invertör işlemci sayesinde %50’ye kadar daha az elektrik kullanmayı vaat ediyor. Yiyeceklerinizi elektrik kesintilerinden korumak için dondurucudaki soğuk paket, yiyecekleri 12 saate kadar 0 derecenin altında tutar, böylece çöpe gitmez.

Yaz sıcağını, fiyatı 100 Euro’dan daha düşük olan bir Samsung WindFree klima ile serinletebilirsiniz. ₹35.000. “Kısa bir süre önce bir bebek sahibi olduk ve eski klimalarımızı bebek için daha gelişmiş ve daha güvenli bir şeyle değiştirmek istedik. Samsung WindFree AC’ler, havayı 23.000 mikro hava deliğinden, soğuk hava akımından kaynaklanan rahatsız edici ürpertileri asla hissetmeyecek şekilde dağıtmak için benzersiz bir teknoloji kullanır. Ayrıca zararlı bakterilerin yaklaşık %99’unu filtreleyerek odada temiz hava olmasını sağlar. Bebekle istediğimiz buydu. Bir girişimci olan Ajay Bansal, biri yatak odası ve diğeri oturma odası için olmak üzere iki klima satın aldım ve ek olarak %10 indirim kazandım” dedi.

Hafta boyunca blues alıyor musun? Her çekimi net bir şekilde görebileceğiniz ve Pure Colour ile oyunun en ince ayrıntılarını bile yakalayabileceğiniz 4K UHD Smart TV’de evde bazı harika IPL gösterimleriyle onları yenelim. Güçlü 4K Crystal işlemcisi, stadyumdaymış ve maçı canlı izliyormuşsunuz hissi ile size en iyi çözünürlüğü sunar.

“Bir 4K UHD TV almak istedim ve Crystal 4K UHD Smart TV’mle birlikte ücretsiz bir Slim Fit kameram oldu. ₹29.490. TV’deki IOT özelliği, evimi tüm cihazların SmartThings özelliği aracılığıyla bağlandığı bir akıllı merkeze dönüştürdü. Bir BT şirketinde program yöneticisi olarak çalışan Rudraveer Singh, “SmartThings özelliği ve ben her birini kontrol edebiliyorum” dedi.

İster sıcağı yenmek için yeni bir klima, ister tüm haftanın alışverişine sığan daha büyük bir buzdolabı olsun, yaz dilek listenizdeki herhangi bir Samsung ürününde en rekabetçi fiyatları alacağınızdan emin olduğunuz Fab Grab Fest’ten başkasına bakmayın. veya ailenizle yeni planladığınız o yaz tatilinin en harika fotoğraflarını çekmek için yeni bir akıllı telefon!

4 Mayıs’ta başlayan bu popüler indirimi kaçırmayın. Bu daha önce hiç görülmemiş fırsatları nasıl yakalayacağınızı merak ediyorsanız, Samsung Shop uygulamasını veya yakınınızdaki özel bir Samsung mağazasını ziyaret edin ve en sevdiğiniz Samsung ürünlerinde çarpıcı fırsatlarla harareti yenin.

Hiç şüphesiz, Samsung Shop uygulaması tam size göre. Play Store’dan Shop uygulamasını indirin ve devam eden Fab Grab Fest’te en iyi fırsatları yakalamaya hazırlanın. Daha da karşı konulamaz hale getirmek için Samsung, avantajlar içeren bir hoşgeldin kuponu sunuyor. ₹ Uygulamayı indirirken 4.500.

Daha fazla satın aldığınızda daha fazla tasarruf edersiniz! Belirli ürünleri satın alırken son faturada ek %5 indirim kazanın. Ayrıca farklı ürünleri kombinleyerek ek indirimler elde edebilirsiniz. Özel teklif fiyatlarına ek olarak, hoşgeldin kuponu indirimi alacaksınız. ₹4.500 ve ilk seferde %3’e kadar sadakat puanı. Ayrıca önde gelen bankaların banka ve kredi kartlarında banka para iadesi ve Axis Bank kartlarında ek %10 indirim hakkına sahipsiniz. Samsung ayrıca, akıllı telefonlar veya tabletler gibi eski ürünlerinizi Samsung Fab Grab Fest’te yepyeni bir ürünle takas ettiğinizde en yüksek takas değerini vaat ediyor.

Ürünleri satın almadan önce önizlemek isterseniz, Samsung Exclusive Store’u da ziyaret edebilir ve yalnızca mağazaya özel heyecan verici avantajların keyfini çıkarabilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek için şu adrese bir WhatsApp mesajı gönderin: https://api.whatsapp.com/send?phone=919870494949&text=Fab Grab Fest- Hottest Deals.

Acele etmek! Gitmeden önce en iyi fırsatları alın.

Feragatname: Bu ürün marka adına HT Brand Studio tarafından üretilmiştir.