Asian Paints’in yeni kampanyası Kaamyabi Ke Rang müteahhitleri onurlandırdı

Nigdeli

New member
Festival sezonu çok yakında ve önümüzdeki tüm şenliklere hazırlanmak için duvarlara yeni bir kat boya uygulayarak evlerimize çeki düzen vermenin zamanı geldi. Peki kaçımız doğru boya yüklenicisini seçerken becerilerinin ötesine bakıyor?

Hindistan’ın en güvenilir boya markalarından biri olan Asian Paints, ‘Kaamyabi Ke Rang – Başarının Renkleri’ kampanyasıyla bu müteahhitlerin hayat hikayelerini kutluyor. Özenle seçilmiş hikayeler sizi kalplerinin kuytu köşelerine götürüyor, algıları değiştiriyor ve mesleklerinin insani yönünü öne çıkarıyor.

“Kaamyabi Ke Rang” kampanyası dördüncü yılına girdi ve boya müteahhitlerinin çalışmalarını ve hayatlarını kutluyor. Karşılaştıkları zorluklara, atılımlara ve müşterilerin evlerine getirdikleri neşeye ilişkin kişisel bir bakış açısı sunuyor. Dizinin her bölümünde başarılı olmalarına yardımcı olan temel beceriler vurgulanıyor.

stereotipleri kırmak

Ghaziabad merkezli bir ressam olan Aakriti Gupta, erkek egemen bu alanda kendine bir yer edindi.

Aakriti’nin okul günlerinde bile sanata, tasarıma ve renklerin etkileşimine büyük ilgisi vardı. Hayallerinin peşinden gitmek için Banaras yakınındaki Mughalsarai’deki evinin rahatlığını bıraktı. “Hayat Benim çok iyi bir şeyim var. Apne issi sapne ko arma karne ke liye, benim Okul aur Üniversite mezunu Karne ke baad Delhi aa gayi (Hayatta her zaman büyük bir şey başarmak istemiştim. Hayallerimi gerçekleştirmek için okulumu ve üniversitemi bitirdikten sonra iç tasarım kursu için Delhi’ye geldim)” dedi.

Eğitime başladığında dolgu, astar ve boya arasındaki farkı anlayamadı. Eğitim sırasında iş ortağı Pradeep ile tanıştı ve A2Z Home Solutions adında bir boyama çözümleri şirketi kurdular. Boyamanın yanı sıra cilalama, tekstüre etme, şablonlama vb. hizmetler de sunmaktadırlar.

Ailesi ve akrabalarının onun meslek seçimi konusunda şüpheleri vardı. “Jab maine kaam ki shuruat ki tab kisi ne mujhe Destek Nahi kiya. Günlüğe kaydet (Başlangıçta kimse beni desteklemedi. İnsanlar benimle alay etti ve resim işimle dalga geçti) dedi Aakriti.

Ancak evden ayrılıp geleneksel olarak erkeklere ayrılmış bir alanda başarılı bir iş kuran bir kadın olarak başkalarına rol model oldu.

Aakriti’nin tüm hikayesini görmek için buraya tıklayın:

İnsan bağlantısı

Indore merkezli Gaurav Morya’nın hikayesi biraz farklı. Tanınmış ressamlardan oluşan bir aileden geliyor – babasının ve büyükbabasının resimleri Indore’un duvarlarını süslüyor ve Gaurav için zorluk, bu alanda kendisi için benzersiz bir kimlik oluşturmak ve asırlık şirketi değişen zamanlara uyarlamaktı. .

Gaurav pek çok şey denedi ama kalbi çocukluğunda gördüğü renklere odaklanmıştı.

Maine apni purani naukri mein dekha ki müşteri se kaise vyavhar haritası hain aur Teklifler kaise kapalı Hoti Korusu (Önceki işlerimde müşterilerle anlaşma yapmama yardımcı olan profesyonellik becerisini öğrendim)” dedi.

Ayrıca, bir profesyonellik kültürü yaratabilmek ve şirketini daha yüksek bir seviyeye taşıyabilmek amacıyla, pazardaki mevcut yeni teknikleri öğrenmek için Asian Paints’te uzmanlık eğitimi aldı. UPI gibi dijital ödeme teknolojileri veya yeni boyama araçları olsun, Gaurav piyasadaki yeniliklerden haberdar olmaya devam ediyor.

Gaurav, belirli bir boyama işi için ne kadar boyaya ihtiyaç duyulacağına dair tahminler oluşturmak ve bunu müşterilerine gösterebilmek amacıyla ön fiyatlandırmayı oluşturmak için Asian Paints Master Painting uygulamasındaki araçları kullanıyor. Uygulama aynı zamanda ressamın profilinin yanı sıra daha önce yapılan çalışmaların ve incelemelerin ayrıntılarını da sunarak doğru yüklenicinin seçimini kolay ve şeffaf hale getiriyor.

Gaurav’ın tüm hikayesini görmek için buraya tıklayın:

Diploma

Aakriti ve Gaurav gibi müteahhitler çıplak duvarlara sihir dokuyor ve onları evlerimiz haline getiriyor. Asian Paints’ten yeni kampanya, Kaamyabi Ke Rang, müteahhitlerin cesaretini ve kararlılığını, sanatsal yeteneklerini ve mekanları yaşayan sanata dönüştürme yeteneklerini onurlandırıyor. Bu seri bizi, çalışmalarının derin etkisine, evlere ve yaşamlara getirdikleri canlı renklere tanık olmaya davet ediyor. Daha fazla sanatçı ve onların hayat hikayelerini keşfetmek için Asian Paints web sitesini ziyaret edin.

Yasal Uyarı: Bu ürün marka adına HT Brand Studio tarafından üretilmiştir.