Bad Boy’daki ilk çıkışından sonra Amrin, dört büyük prodüksiyon eviyle sözleşme imzaladı.

Nigdeli

New member
Yönetmen Rajkumar Santoshi’nin ‘Bad Boy’ filmi birkaç ay önce vizyona girdiğinde, filmin başrol oyuncusu Amrin güçlü performansıyla övgü dolu eleştiriler aldı. Herkes onun oyunculuk becerilerini ve ekrandaki aydınlatıcı varlığını takdir etti. Böylece Bollywood’da yeni ve heyecan verici bir yetenek doğdu. Ayrıca yakın zamanda İkonik En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Böylesine prestijli bir ödül aldıktan sonra ve çıkışından sonraki birkaç ay içinde, tabii ki çok mutluydu!

Şimdi Amrin’den bir müjde daha var. Yavaş ve istikrarlı bir şekilde sadece Bollywood’da değil, aynı zamanda güney film endüstrisinde de bir isim yapıyor. Hem Bollywood hem de Güney film endüstrisi, onun coşkulu oyunculuk yeteneğini fark ediyor ve bu nedenle, dört büyük Güney endüstrisi yapım evi tarafından imzalandı.

Amrin’in ilk performansından etkilenen Green Studio, Prince Pictures, SVCC ve Saraswathi Film Division (Tagore Madhu) gibi büyük Güney Hindistan film şirketleri, gelecek büyük bütçeli filmleri için Amrin’e başvurdu ve sözleşme imzaladı.

Amrin, böylesine büyük bir Güney bayrağının parçası olmaktan çok memnun.

Studio Green, hayattan daha büyük, büyük yıldız filmleri çekmesiyle tanınır. Şu anda Surya’nın oynadığı “Surya 42” adlı büyük bir gösteri filmi çekiyor. Prince Pictures kısa süre önce gişe rekorları kıran Sardar filmini yayınladı ve yapımcı Laxman şu anda kendi bayrağı altında Sardar 2’yi çekmekle meşgul. Bay Baapi ve Bay Prasad ayrıca SVCC afişleri altında birçok büyük ve başarılı film çekmiştir. Tagore Madhu’nun kendi adı altında birçok pankartı var ve Saraswathi Film Bölümü, Amrin’i filmlerinden birinde başrol oynaması için imzaladı.

Açıkçası, Amrin böylesine büyük bir güneyli çetenin parçası olmaktan çok memnun. Coşkulu bir Amrin şöyle dedi: “Orada en büyük filmlerden bazılarını yapmakla tanınan bu büyük Güney endüstrisi pankartları tarafından bana yaklaşılıp imzalandığım için gerçekten çok memnunum.” Bu dilde ve her dilde çalışmaya açığım. endüstri. Tek kriterim filmlerde bana iyi ve sağlam roller teklif edilmesi ve oyunculuk yeteneğimi kanıtlayabilmem. Bu filmlerde çalışmayı dört gözle bekliyorum. Ve orada çalışmanın harika bir deneyim olacağına eminim. Bu filmlerden bazıları pan-Hint seviyesinde gösterime girecek.”

Bollywood’daki bir sonraki projesi sorulduğunda Amrin, “Burada gerçekten iyi yönetmenler ve yapımcılarla konuşuyorum. Her şey bir araya geldiğinde, projeler zaman içinde yaratıcılar tarafından duyurulacaktır. Şu anda Hint projesini yalnızca Echelon Productions’tan Vishal Rana ile onaylayabilirim.

Amrin, sektörler arası işbirliğinden heyecan duyuyor ve içerik oluşturucuların bu kadar kısa sürede ona bu kadar güven gösterdikleri için minnettar olduğunu söylüyor. “Çıkış performansımı takdir eden ve bana inanan tüm hayranlarıma da teşekkür etmek istiyorum. Seni asla hayal kırıklığına uğratmayacağıma söz veriyorum.”

Feragatname: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times ile hiçbir gazetecilik/editör ilişkisi yoktur. Hindustan Times, burada ifade edilen makaleleri/reklam içeriğini/içeriklerini ve/veya görüşleri onaylamaz/abone olmaz. Hindustan Times, belirtilen/vurgulanacak görüş, düşünce, duyuru(lar), açıklama(lar), onay(lar) vb. ile ilgili olarak ve/veya yazıda belirtilen hiçbir şeyden hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü değildir. .