Batı Avustralya Üniversitesi küresel MBA programını başlatıyor

Nigdeli

New member
Mumbai, Maharashtra, Hindistan – Business Wire Hindistan

Batı Avustralya Üniversitesi (UWA), merakla beklenen İşletme Yüksek Lisans (MBA) (Global) programının Batch 2’sinin lansmanını duyurmaktan mutluluk duyar. Bu yenilikçi program, çalışan profesyonellere, mesleki gelişim ve eğitimi dengelemek için gereken esnekliği sağlayarak, işten ara vermeden çevrimiçi bir MBA tamamlama fırsatı sunar. Bu küresel MBA, mezunların endüstri tarafından tanınan çift derece kazanmalarını sağlar. Mezunlar, ilk yılı başarıyla tamamladıktan sonra IIM’den (Hindistan Yönetim Enstitüsü) İleri İşletme Yönetimi alanında Profesyonel Sertifika alır. bu programın ikinci yılı. Küresel bir müfredat ve UWA ve IIMK’den ödüllü öğretim üyeleri ve araştırmacılarla, mezunlar ayrıca UWA’nın 140.000’den fazla uluslararası profesyonelden oluşan prestijli mezunlar ağının bir parçası olurlar.

UWA, dünyanın en iyi 100 üniversitesinden biridir (QS 2023’te 90.) ve Avustralya’nın önde gelen araştırma ağırlıklı üniversiteleri olan prestijli Group of Eight’ın (Go8) bir üyesidir. Buna ek olarak, UWA Business School, Avustralya’daki en iyi 3 işletme okulu arasındadır (The Australian Financial Review BOSS Best Business Schools, 2022) ve hem Avrupa Kalite Geliştirme Sistemi (EQUIS) hem de Association to Advance Collegiate Schools tarafından akredite edilmiştir. şirket (AACSB). Bunlar, Avrupa ve Kuzey Amerika’daki önde gelen işletme okulu akreditasyonlarıdır, yani dünyanın dört bir yanındaki işverenler bir UWA işletme derecesinin kalitesini tanır. Dünyanın önde gelen üniversitesi olan UWA, uzun ve başarılı kariyerlere devam eden yüksek nitelikli mezunlar yetiştirmesiyle tanınır. UWA mezunları, işverenlerinden gelen yüksek düzeyde memnuniyetten sürekli olarak memnundur. Bu, UWA’nın MBA (Küresel) programını, yönetim veya liderlik becerilerini geliştirmek için fırsatlar arayan orta ve üst düzey profesyoneller için ideal bir kurs haline getirir.

MBA (Global) programının 2. Grubu, farklı profesyonel geçmişlere sahip profesyonellerin çeşitli karışımını memnuniyetle karşılar. İşte MBA Programının (Global) 1. Grubunun bir dökümü:

İlgili iş deneyimi:

• 5 yıldan az: %17
  • 5-10 yaş: %26
  • 11-15 yaş: %31
  • 16-20 yaş: %6
  • 20+ yaş: %20
Endüstri yelpazesi:

• Bilişim teknolojisi
  • finans
  • misafirperverlik
  • üretme
  • Tıbbi
  • İlaç/Biyoteknoloji
  • perakende satış
  • teknoloji
Görevlerin kapsamı:

• Bilgi Sistemleri/Teknoloji
  • Genel Müdürlük
  • makine Mühendisliği
  • pazarlama ve Dağıtım
  • finansal Muhasebe
Şirket yelpazesi:

• KPMG, Hindistan
  • Tata Danışmanlık Hizmetleri
  • Novartis Sağlık, Hindistan
  • EY
  • Mercedes Benz, Hindistan
  • bilgi sistemleri
  • JPMorgan Takibi
  • Walmart Küresel Teknoloji Hindistan
  • paypal
  • Hindistan Devlet Bankası
  • sanal yazılım
İlk grubun bir parçası olan LTIMindtree’de kıdemli bir SAP danışmanı olan Aradhana Potteth, deneyimini paylaştı:Programın yapısı, sizi yalnızca teorik bilgiyle değil, gerçek dünyayla da ilgilenmeye zorlar. Program liderim kavramları hızlı bir şekilde kavramama yardımcı oldu ve çalışma saatleri harika ve etkileşimli! Program kendi hızımda, bu yüzden programa katılma eğilimindeydim. Tamamen çevrimiçi, bu yüzden her zaman, her yerde yapabilirim. Müfredat sizi bilgilendirecek ve öğrendiklerinizi çok etkili bir şekilde uygulamanıza yardımcı olacaktır. Bu programda, farklı sektörlerden ve yılların deneyimine sahip harika bir parti arkadaşları grubu buldum – en iyi şekilde ağ oluşturma!

UWA MBA (Global) şimdi Batch 2 için başvuruları kabul ediyor. Bu dönüştürücü eğitim fırsatı hakkında daha fazla bilgi edinmek için program sayfasını ziyaret edin.

Batı Avustralya Üniversitesi

Batı Avustralya’nın tek En İyi 100 Üniversitesi (QS 2022) olarak, UWA Business School’dan bir derece dünyaya açılan pasaportunuzdur. UWA Business School, Avustralya’da hem Avrupa Kalite İyileştirme Sistemi (EQUIS) hem de Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) tarafından akredite edilmiş birkaç kurumdan biridir. Bunlar, Avrupa ve Kuzey Amerika’daki önde gelen işletme okulu akreditasyonlarıdır, yani dünyanın dört bir yanındaki işverenler bir UWA işletme derecesinin kalitesini tanır. UWA Business School ayrıca BM PRME’nin de imzacısıdır. Gerçek dünyadaki zorluklar üzerinde endüstri ortaklarıyla çalışarak ve ağ oluşturma fırsatlarından, stajlardan ve stajyerliklerden yararlanarak, hayalinizdeki kariyeri başlatmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri, bilgileri ve bağlantıları kazanacaksınız.

Feragatname: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times ile hiçbir gazetecilik/editör ilişkisi yoktur. Hindustan Times, burada ifade edilen makaleleri/reklam içeriğini/içeriklerini ve/veya görüşleri onaylamaz/abone olmaz. Hindustan Times, belirtilen/vurgulanacak görüş, düşünce, duyuru(lar), açıklama(lar), onay(lar) vb. ile ilgili olarak ve/veya yazıda belirtilen hiçbir şeyden hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü değildir. .