Bizparadise, dijital girişimcilerin yapay zeka satış hunilerini kullanarak yedi haneli kar elde etmelerine yardımcı olma misyonunu tanıtıyor

Nigdeli

New member
Yeni Delhi (Hindistan), 1 Şubat: Girişimcilik başarısını artırmaya yönelik önemli bir adım atarak, dijital iş dünyasının önde gelen isimlerinden Bizparadise, dijital girişimcilerin yedi haneli kârlılığa ulaşmalarına yardımcı olma misyonunu duyurdu. Bizparadise, yüksek kaliteli potansiyel müşteriler ve yüksek satışlar oluşturmak için son teknoloji yapay zeka satış hunilerini kullanarak dijital ortamda koçlar, danışmanlar, hizmet sağlayıcılar ve bağlı kuruluş pazarlamacıları gibi vizyonerleri destekleme konusunda uzmanlaşmıştır.

Bizparadise'ın acil hedefi yüzlerce girişimciyi yetiştirmek ve yüksek maaşlı müşterileri çekerek rekor sürede yedi haneli kar elde etmelerini sağlamaktır. Bizparadise'nin arkasındaki vizyon sahibi Chirag Chhabra şöyle diyor: “Uzun vadeli hedefimiz, ülkemizin büyümesine ve GSYİH'sine önemli ölçüde katkıda bulunacak ve Hindistan'da hem iş genişlemesini hem de istihdam fırsatlarını teşvik edecek yeni nesil girişimcileri yetiştirmektir.”

2024 Bütçesinin tam kapsamı yalnızca HT'de bulunabilir. Şimdi keşfedin!

Bizparadise, kişisel sorumluluk ve basitleştirilmiş, anlaşılması kolay öğretiler sunarak müşterilerinin başarısına olan sarsılmaz bağlılığıyla öne çıkıyor. Geleneksel yöntemlerin aksine Bizparadise, önceden oluşturulmuş 7 basamaklı bir iş hunisi sağlayarak öğrencilerinin teknik engellerden kaçınmasını sağlar ve bu da %95'in üzerinde etkileyici bir başarı oranı sağlar.

Bizparadise Kurucusu Chirag Chhabra şunu paylaştı: “Sürekli destek olmadan kurslar sunan diğerlerinin aksine, öğrencilerimizin teknik karmaşıklıklara takılıp kalmasını önlemeye kararlıyız. Onlara kullanıma hazır bir iş hunisi sağlıyoruz ve başarıya giden kesintisiz yolu garanti ediyoruz.”

Bizparadise'ın öncelikli odak noktası marka bilinirliğidir ve girişimcilerin yedi rakamlı işler kurmalarına yardımcı olma konusundaki kararlılıklarını vurgular. Temel mesajlar arasında iş büyümesinin desteklenmesi, yüksek kaliteli potansiyel müşterilerin çekilmesi ve AI Satış Hunilerini kullanarak yüksek satışların artırılması ve sonuçların benzeri görülmemiş bir hızda sağlanması yer alıyor.

Chhabra'nın kişisel yolculuğu birçok girişimcinin karşılaştığı zorlukların bir kanıtıdır. “2018 ve 2019 yıllarında işimde olası satışlar ve satışlarla mücadele ettim. Doğru mentoru bulamadan kurslara ve reklamlara önemli miktarda kaynak harcadım. Şimdi Hindistan'da benzer zorluklarla karşılaşan girişimcilere yardım etmek istiyorum” dedi Chhabra.

Bizparadise, yüzlercesi hâlihazırda altı rakamlı işler kurmuş olan binlerce başarı öyküsü yaratmayı hedefliyor. Yolculuklarını hızlandırmak isteyen girişimciler thechiragchhabra.in adresinde Chirag'ın ücretsiz eğitimine kaydolabilirler.

Bizparadise, yapay zekanın dönüştürücü etkisinin farkında ve girişimcilerin yeni çağ pazarlama ve yapay zeka satış hunilerinden yararlanma ihtiyacını vurguluyor. Yapay zeka iş ortamını dönüştürmeye devam ederken, gelişmiş stratejilerle bir adım önde olmak çok önemli.

Yasal Uyarı: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times ile herhangi bir gazetecilik/editörlük ilişkisi yoktur. Hindustan Times, makalenin/reklamın içeriğini/içeriklerini ve/veya burada ifade edilen görüşleri onaylamaz/abone olmaz. Hindustan Times, makalede belirtilen hiçbir şeyden ve/veya ayrıca burada yapılan/vurgulanan görüşler, görüşler, duyurular ve beyanlar, beyanlar vb. ile ilgili olarak hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü olmayacaktır.

Yasal Uyarı: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times ile herhangi bir gazetecilik/editörlük ilişkisi yoktur. Hindustan Times, makalenin/reklamın içeriğini/içeriklerini ve/veya burada ifade edilen görüşleri onaylamaz/abone olmaz. Hindustan Times, makalede belirtilen hiçbir şeyden ve/veya ayrıca burada yapılan/vurgulanan görüşler, görüşler, duyurular ve beyanlar, beyanlar vb. ile ilgili olarak hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü olmayacaktır.