Cleancode, önümüzdeki 6 ay içinde Hindistan genelinde 100 eğitim merkezi açmayı planlıyor

Nigdeli

New member
Yeni Delhi (Hindistan), 3 Mayıs: Yüz yüze toplantılar üzerindeki kısıtlamalar ve sosyal mesafe yönergeleri birçok eğitim merkezini pandemi sırasında ayakta kalabilmek için çevrimiçi eğitim programlarına geçmeye zorladığından, COVID-19 salgınının işletmeler üzerinde önemli bir etkisi oldu. Ancak Cleancode eğitim merkezi, pandemi sırasında teknolojinin gücünden yararlanarak yalnızca hayatta kalmakla kalmadı, aynı zamanda büyüdü ve şimdi çevrimdışı eğitim merkezlerine doğru genişlemeyi planlıyor.

Curiosity iTech Private Limited’in bir markası olan ‘Cleancode’, bu alanda önceden deneyimi olmayan yeni başlayanlar için özel olarak tasarlanmış kapsamlı, iyi yapılandırılmış ve yüksek kaliteli teknik kurslarıyla tanınmaktadır. Kursları, öğrencileri alanında profesyonellere dönüştürür. Özel bir yerleştirme ekibi, topluluk desteği ve ağlarındaki 500’den fazla işe alma ortağıyla, %100 iş garantisi sunmaya çalışıyorlar. Cleancode, BT sektöründe kariyer yapmak isteyenler için Advanced Full Stack Web Geliştirme Kursu ve Advanced Full Stack QA Testing Course gibi BT eğitim kursları sunar.

Pandeminin patlak vermesi ve ardından gelen sokağa çıkma kısıtlamaları, Cleancode’u gelirinin çoğunu oluşturan yüz yüze eğitim programlarını 2020’de sonlandırmaya zorladı. Ancak Cleancode pes etmek yerine hızla değişen koşullara uyum sağladı ve mevcut öğrencilerine hizmet etmek ve yenilerini çekmek için çevrimiçi eğitim kursları başlattı. Öğretim üyeleri, çevrimiçi programların yüz yüze yapılan programlar kadar verimli olması için gece gündüz önemli çabalar sarf etmiştir.

Cleancode’un sanal eğitim kursları, oturumlara kendi evlerinin rahatlığında katılmanın rahatlığını ve esnekliğini takdir eden öğrenciler arasında hızla popüler oldu. Ayrıca Cleancode, pandemi durumuna rağmen mükemmel BT eğitim programları arayan yeni öğrencilerin dikkatini çekti.

Pandemi durumu düzelip kısıtlamalar kaldırılırken Cleancode, yüz yüze eğitime dönmek isteyen öğrencilerden talepler aldı. Cleancode, sınıf eğitimine hâlâ ihtiyaç olduğunu fark etti ve bunu operasyonlarını genişletmek için bir fırsat olarak gördü. Cleancode, ülkenin farklı yerlerinde beden eğitimi merkezleri kurma stratejisini sürdürmeye karar verdi. Bu konuda önceden bilgisi olmayan yeni başlayanlar için kurslar sunmak ve ülkedeki çoğu insanın hayatına değer katmak. Cleancode, öğrencilere çevrimdışı eğitim sunmak için franchise merkezlerini kurmak istedikleri uygun yerleri zaten belirledi. Cleancode, Hindistan genelinde 100 eğitim merkezi açarak genişlemeyi hedefliyor.

Cleancode’un harika bir yönü, reklamcılık, pazarlama, potansiyel müşteri yaratma, öğrenci katılımı, öğrenci stajları, notlar ve müfredat yapılandırması gibi tüm ana departmanları yönetmesidir, böylece franchise sahibi olarak siz yalnızca günlük operasyonları yönetmeye odaklanabilirsiniz. .

Franchise alanın, hem sermaye hem de işletme giderlerini içeren yatırımının tam getirisini işine başladıktan sonraki 8 ila 12 ay içinde gerçekleştireceği tahmin edilmektedir.

Ek olarak Cleancode, franchise alanlara bir öğrencinin performansını, katılımını, ilerlemesini ve büyümesini izlemek ve geliştirmek için gerekli adımları atmak için bir franchise sahibi kontrol paneli sağlar. Ayrıca günlük güncellemeler, bildirimler, durum, bildirimler vb. hakkında bilgi sahibi olarak öğrenci ve franchisee katılımını artırmaya yardımcı olur.

Pandemi birçok şirket için zorlu bir dönem olsa da, Cleancode yeni normale uyum sağlayarak ve teknolojiden yararlanarak durumu tersine çevirmeyi başardı. Kaliteli çevrimiçi eğitim programları sunarak ve çevrimdışı eğitim merkezlerine genişleyerek, Cleancode kendisini gelecekte sürekli başarı için konumlandırdı.

Cleancode ile ilgili en iyi ve benzersiz şey, müfredatlarının, alanda önceden deneyimi veya bilgisi olmayan yeni başlayanlar için özel olarak tasarlanmış olması ve onları bu alanda profesyonellere dönüştürmesidir. Özel yerleştirme ekibi, topluluk desteği ve 500’den fazla işe alma ortağıyla Cleancode, öğrencilerimize %100 iş garantisi sunmaya çalışır.

Cleancode’un başarısı onlara aşağıdakiler gibi çok sayıda ödül kazandırdı: B. Uluslararası Eğitimde Mükemmellik Ödülleri’nde Yılın En İyi BT Eğitim Kurumu, Eğitimde Mükemmellik Ödülleri ve Konferansı’nda Hindistan’daki En İyi BT Eğitimi Sağlayıcısı, Hindistan Mükemmellik Ödülleri’nde Hindistan’daki BT Eğitim Kursunda En İyi Yenilik ve En İyi BT Sertifikasyon Programı AI Küresel Mükemmellik Ödülleri’nde Yıl. Cleancode’un kursları, %100 iş garantisi sağlamaya kendini adamış özel bir öğretim ekibi ve topluluk desteği ile öğrencileri alanında profesyonellere dönüştürür. Bugüne kadar Cleancode, ilk kod satırlarını yazmayı öğrenen öğrencilerden 1.000’den fazla başarı öyküsüne ve o yıllarda Cleancode ile ilişkilendirilmiş 4.000’den fazla üyeye sahiptir.

Cleancode, tarihçesi, ekibi, franchise detayları, kurs detayları ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz https://cleancode.club/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Feragatname: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times’tan gazetecilik/editörlük kredisi yoktur. Hindustan Times, makalenin/reklamın içeriğini/içeriklerini ve/veya burada ifade edilen görüşü/görüşleri onaylamaz/onaylamaz. Hindustan Times, Makalede ve/veya Görüş(ler), Görüş(ler), Duyuru(lar), Beyan(lar), Beyan(lar), Beyan(tr) vb. ile ilgili olarak söylenen herhangi bir şeyden hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü değildir. burada belirtilen/işaretlenenler.