doktor Hoshi Bhiwandiwalla ve NIEM etkinlik endüstrisinde ödüller kazandı

Nigdeli

New member
Hindistan, 3 Mayıs 2023: Asya’nın en iyi ve ilk etkinlik enstitüsü NIEM, Etkinlik Yönetimi Enstitüsü en çok eğitim ödülü kazanarak birçok rekor kırdı. NIEM bugüne kadar en iyi yirmi ödülü ve son zamanlarda iki büyük ödülü kazandı. Ayrıca Dr. Hoshi Bhiwandiwalla, World Signature Awards tarafından prestijli Yılın Etkinlik Gurusu Ödülüne layık görüldü.

Tüm bunlar, öğrenciler ve öğretmenler tarafından vaatlerini yerine getirdiği için değer verilen NIEM’de olmaya devam ediyor. Etkinlik endüstrisinin ilk tercihi ASLA’dır. Müfredat endüstri tarafından tanınmaktadır. NIEM, yüksek nitelikli etkinlik fakültesi, Hindistan’ın büyük etkinliklerinden atölye çalışmaları, Ulusal Entegrasyon Günü ile ayrıntılı kurum içi program, temalı partiler, dans gösterileri, Üniversite İdolü, Yılın Etkinlik Yöneticisi ödülleri aracılığıyla öğrencilerine çok basit ve pratik bir şekilde eğitim verir. ve yıldızlarla dolu ve titizlikle planlanmış, çok sevilen ulusal düzeyde Bay ve Bayan Üniversite yarışması. Tüm etkinlikler NIEM öğrencileri tarafından planlanıp yürütüldüğünden, NIEM öğrencileri tabandan etkinlikler konusunda eğitilirler. NIEM öğrencileri Hindistan’daki başlıca canlı etkinliklerin %90’ında çalışıyor ve NIEM’in canlı etkinliklerde uygulamalı eğitimi rakipsiz. NIEM’in yerleştirme rekoru sektördeki en iyisidir ve birçok NIEM öğrencisi ünlü etkinlik şirketleri kurmuştur. NIEM, etkinlik endüstrisine büyük bir destek sağladı.

Böylesine harika bir müfredatla, Beceri Geliştirme Bakanlığı bünyesindeki Ulusal Beceri Geliştirme Şirketi, NIEM Diplomalarını onayladı ve NIEM, NSDC’nin akredite bir eğitim merkezidir. NIEM ayrıca prestijli bir üniversite için bir yeterlilik sağlayıcıdır.

NIEM, birçok NIEM mezununun hakkında fikir beyan ettiği olay çalışmaları için bir rüya enstitüsüdür. NIEM, bugün sahip olduğum şeyi başarabilmemin ana nedenlerinden biri. Aashin Shah, bunun verimli bir yönetici yapımcı olmama yardımcı olduğunu söylüyor. Cineyug Kreatif Başkanı Meetali Majethia, yetenekli Morani liderliğinde Cineyug üzerinde çalışan harika bir ekip olduğumuzu söyledi. Tüm bu başarıyı NIEM’de aldığımız harika eğitim ve öğretime borçluyuz. NIEM’deki yıllar unutulmaz.

NIEM’de kesinlikle ilginç bir atmosfer vardı. Fakültenin en iyi yanı, tüm deneyimlerini bizimle paylaşmaları, bu da canlı etkinlikler üzerinde çalışırken durumları anlamamızı ve ele almamızı kolaylaştırıyor. VE DÜRÜST OLMAK NIEM büyük bir markadır. Parth Salvi ayrıca, stajyerlik ve yerleştirme sunan en iyi şirketlere sahip olduğunuzu söyledi.

Sandhiya, NIEM’e gelmeden önce olaylar hakkında hiçbir şey bilmediğimi ve NIEM’e geldikten sonra harika bir deneyim yaşadığımı paylaştı. Etkinlikler hakkında çok şey öğrendim ve kesinlikle bunu mesleğim yapmak istiyorum. Inanılmaz bir deneyim oldu. Fakülte ayrıca röportaj oturumları için bize rehberlik ediyor ve sektördeki en iyi konuşmacılar bize rehberlik ediyor. Senin gibi bir akıl hocam olduğu için şanslıyım.

NIEM ile iletişim kurun: www.niemindia.com

Bombay: 49714705/40129589/26282928/26716676

Pune: 9175153325

Ahmedabad: 09099819779

Feragatname: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times’tan gazetecilik/editörlük kredisi yoktur. Hindustan Times, makalenin/reklamın içeriğini/içeriklerini ve/veya burada ifade edilen görüşü/görüşleri onaylamaz/onaylamaz. Hindustan Times, Makalede ve/veya Görüş(ler), Görüş(ler), Duyuru(lar), Beyan(lar), Beyan(lar), Beyan(tr) vb. ile ilgili olarak söylenen herhangi bir şeyden hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü değildir. burada belirtilen/işaretlenenler.