Green Acres Academy: Dijital, öğrenci merkezli öğrenime öncülük etmek

Nigdeli

New member
Green Acres Academy (TGAA), eğitimde yenilik yapmak için teknolojiden yararlanarak Eğitim 4.0'a doğru ilerliyor. Okul öncesi programlarında Anaokulu, Junior KG ve Senior KG'de 1:13 ve 1. sınıfta 1:20 gibi benzersiz bir öğretmen-öğrenci oranı vardır. Bu çoğu okulun yaptığından farklıdır. İlk yıllarda, iki ila üç öğretmen, öğrencilerin ilgili ve öğrenci merkezli bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olmak için aktif olarak birlikte çalışır.

Bu program çocukların okuma, matematik, fen bilimleri, sosyal bilgiler, duygular, sanat ve beden eğitimi gibi çeşitli konularda sağlam bir temel oluşturmasına yardımcı olur. TGAA'da öğrenmeyi eğlenceli ve pratik hale getirmek için materyaller, geziler ve projeler gibi şeylerden yararlanılır. Ayrıca öğrencileri birbirleriyle konuşabilmeleri, birbirlerini anlayabilmeleri ve daha iyi düşünebilmeleri için küçük gruplar halinde birlikte çalışmaya teşvik ederler.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.

Green Acres Academy, öğrencileri merkeze koyan yeni bir eğitim verme yöntemi olan Eğitim 4.0'a doğru ilerliyor. Okul, öğrencileri bağımsız ve becerikli kılmaya büyük önem vermektedir. TGAA, geleneksel ezberleme yerine, pratik ve pratik yararları nedeniyle övülen proje tabanlı öğrenmeyi tercih ediyor.

Eğitim Modeli 4.0'dan tam olarak yararlanmak için TGAA, 2. Sınıftan itibaren 1:1 cihaz girişiminin kullanılmasına öncülük etmiştir. Bu gelişmiş program sayesinde her öğrenci kendi öğrenme cihazına erişerek hem kendilerine uygun bir şekilde öğrenmelerine hem de teknolojiye daha aşina olmalarına yardımcı olur.

Bu çabalarla Green Acres Academy, eğitimde devrim yaratma ve geleneksel öğretim modellerinden daha dinamik, uyarlanabilir ve teknoloji odaklı bir paradigmaya geçiş yapma konusundaki kararlılığını göstermektedir. Eğitim 4.0'ın öncüsü olarak öğrencilerini yalnızca geleceğe hazırlamakla kalmıyor, aynı zamanda geleceğin gerçekleşmesini de sağlıyorlar.

Nihai kabul aşaması şu anda anaokulundan 10. sınıfa kadar devam ediyor. Acele edin ve son başvuru tarihi dolmadan başvurunuzu yapın.

Yasal Uyarı: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times ile herhangi bir gazetecilik/editörlük ilişkisi yoktur. Hindustan Times, makalenin/reklamın içeriğini/içeriklerini ve/veya burada ifade edilen görüşleri onaylamaz/abone olmaz. Hindustan Times, makalede belirtilen hiçbir şeyden ve/veya ayrıca burada yapılan/vurgulanan görüşler, görüşler, duyurular ve beyanlar, beyanlar vb. ile ilgili olarak hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü olmayacaktır.