“GRIHA SOBHA” konut girişimi dezavantajlı ailelere 1.000 konut hediye ediyor

Nigdeli

New member
Palakkad, Kerala, 9 Mart: 1994 yılında Bay PNC Menon ve Bayan Sobha Menon tarafından çeşitli hayır projelerini (Sobha Ltd'nin CSR programları dahil) yürütmek üzere kurulan Sri Kurumba Eğitim ve Yardım Vakfı, yoksul Kırsal nüfusa güvenli ve emniyetli evler sağlama konusunda büyük ilerlemeler kaydetti. yapılmış. Tamamen bedava. Sobha Toplum Evi Projesi'nin ('Griha Sobha 2024') bu girişimi, Palakkad bölgesindeki 220 kadın reisli yoksul aileye ücretsiz konut yardımı sağlıyor ve Hindistan'daki yoksul ailelerin yetersiz barınma koşullarıyla ilgili acil sorununu ele almayı amaçlıyor.

Sri Kurumba Eğitim ve Yardım Vakfı, son açılış etkinliğinde Griha Sobha 2024'ü kutladı; ilk 100 evin anahtarlarının yararlanıcılara hiçbir ücret ödemeden teslim edilmesi tamamlandı ve kadınlara vaat edilen 1000 evin diğer 120'sinin temel taşı atıldı İmkanları kısıtlı ailelerden. Temeli atılan 120 evden 13 topraksız aileye evlerinin yapılacağı 5'er kuruş arsa verildi.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.
9 Mart'ta düzenlenen etkinliğe, Sri Kurumba Eğitim ve Yardım Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Bayan Sobha Menon ve Sobha Limited Yönetim Kurulu Başkanı Bay Ravi Menon dahil olmak üzere seçkin ileri gelenler katıldı.

9 Mart'ta düzenlenen etkinliğe, Sri Kurumba Eğitim ve Yardım Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Bayan Sobha Menon ve Sobha Limited Yönetim Kurulu Başkanı Bay Ravi Menon dahil olmak üzere seçkin ileri gelenler katıldı. Etkinliğe ayrıca eyalet bakanları, milletvekilleri, milletvekilleri, parti liderleri ve çeşitli ileri gelenler katıldı.

Vizyon sahibi ve Sri Kurumba Eğitim ve Yardım Vakfının arkasındaki itici güç olan SOBHA Grubunun Kurucusu Bay PNC Menon şunları söyledi: “Ev, bir barınaktan daha fazlasıdır; Daha iyi bir yaşamın temelidir. Sri Kurumba Eğitim ve Yardım Vakfı olarak, konut güvenliğinin sağlanmasından başlayarak bütünsel sosyal kalkınma yoluyla yaşamları dönüştürmeye kararlıyız. Bireylerin temel ihtiyaçlarını karşılayarak aileleri, toplulukları ve genel olarak toplumu olumlu yönde etkileyecek bir domino etkisi yaratabileceğimize inanıyoruz.”

Sobha Limited, Güven girişimleri aracılığıyla, ekonomik açıdan savunmasız kesimlerin yaşamları üzerinde anlamlı ve kalıcı bir etki yaratmaya devam ediyor ve topluma geri verme konusundaki sarsılmaz kararlılığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: Bu makale marka adına HT Brand Studio tarafından oluşturulmuştur.