Hayallerden gerçeğe: Aim Britz yurtdışında okumayı kolaylaştırıyor

Nigdeli

New member
Sınavlar çoktan geride kalmışken kendinizi hayalinizdeki lisans derecesini düşünürken yakaladınız mı? Ya da hangi eğitim yolunun sizin için en uygun olduğuna karar vermeye çalışıyorsunuz.

Tanınmış bir uluslararası eğitim sağlayıcısı olan Aim Britz, Birleşik Krallık, Kanada, Avustralya, Fransa ve İrlanda’da fırsatlar sunarak Hintli öğrencilerin geleceklerini şekillendirmelerini desteklemektedir. Aim Britz 2018’de kuruldu ve 2020’de resmi olarak tescil edildi. Aim Britz, Londra genelinde 147 prestijli üniversite ile ortaklık kurmuştur ve birinci sınıf tesisler ve kaynaklar sunmaktadır. Bu girişim, piyasada güvenilir hizmet eksikliği olduğunun fark edilmesinden doğdu. Britz, öğrencilerin ilgi alanlarına, becerilerine ve yeteneklerine dayalı olarak eğitim yolculukları hakkında bilinçli kararlar vermelerini sağlayan şeffaf ve güvenilir hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.

Her Hintli öğrencinin yurtdışındaki eğitime erişebilmesini ve akademik potansiyellerini gerçekleştirebilmesini sağlama vizyonuyla hareket eden Aim Britz, kaliteli uluslararası eğitim danışmanlığı hizmetleri sunmaya kendini adamıştır. Olağanüstü uluslararası eğitim ve kültürel deneyimler yoluyla insan potansiyelini optimize etmeye ve kişisel gelişim ve küresel anlayış için fırsatlar yaratmaya değer veriyorlar. Kapsamlı bir destek sistemi olan Aim Britz, dünyanın herhangi bir yerinde eğitim almayı hayal eden öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılar.

Birçoğu İngiltere ve Kanada’daki prestijli kurumlardan mezun olan dinamik ve genç bir ekipten oluşan Aim Britz, Londra ve Hindistan’da özel bir ekiple birlikte çalışmaktadır. Çekirdek ekip şu anda 20 çevrimiçi çalışan tarafından desteklenen 25 üyeden oluşmaktadır. Güney Hindistan genelinde, özellikle Kerala ve Tamil Nadu’da kalifiye danışmanlar, öğrencilere rehberlik eder ve kabul süreci boyunca tam destek sağlar. Genel merkezi Kerala’nın başkenti Trivandrum’da bulunan danışmanlar, telefon görüşmeleri ve başvuru dosyalama, CAS işlemleri, vize başvuruları ve daha fazlası gibi görevlerden sorumlu bir operasyon ekibi dahil olmak üzere 25 profesyonelden oluşan bir ekibe ev sahipliği yapmaktadır.

Aim Britz, üniversiteler için nitelikli öğrencileri dikkatli bir şekilde seçmek ve değerlendirmek için çevrimiçi platformunu kullanıyor ve sürecin bir parçası olarak sahte mülakatları kolaylaştırıyor. Aim Britz, her aşamada hıza büyük önem veriyor ve onay sürecinin inceliklerini çok iyi bilen yetkin çalışanlara sahip. Buna ek olarak, Aim Britz, özellikle yurtdışında MBBS yerleri arayan tıp öğrencileri için ek hizmetler başlatmayı planlıyor.

Aim Britz, üniversiteler için nitelikli öğrencileri dikkatli bir şekilde seçmek ve değerlendirmek için çevrimiçi platformunu kullanıyor ve sürecin bir parçası olarak sahte mülakatları kolaylaştırıyor.

Yılda sadece 15 adaya rehberlik eden mütevazi başlangıçlardan, Aim Britz katlanarak büyüdü ve şu anda yılda yaklaşık 1000 öğrenciyi işe alıyor. Şirket, fiziksel bir ofisi olmadan sadece iki kişiyle başladı ve hem ofiste hem de çevrimiçi olarak çalışan 30’dan fazla profesyonelden oluşan bir ekibe dönüştü.

Kurucu ve işletme mezunu Bay Al Ameen M Ali, bu girişimi hırsını ifade etmenin ve gelecek nesillere katkıda bulunmanın bir yolu olarak görüyor. Ayrıca Aim Britz, adayların kendilerini evlerinde hissetmelerini ve kişisel ilgi görmelerini sağlamak için özel eğitimden geçen Londra merkezli uçuş ekibiyle gurur duymaktadır. Aim Britz, hizmetlerine farklı bir dokunuş katan Londralılar veya daha önce Londra ile bağlantısı olan kişiler tarafından yönetilip işletilmesiyle diğer yurtdışı eğitim ajanslarından farklıdır.

Aim Britz, dünya çapındaki öğrencilere benzersiz rehberlik ve tavsiyeler sağlayan lider bir eğitim ajansı olarak öne çıkıyor. Zengin değerli kaynaklar ve geniş bir iletişim ağıyla, özel ekipleri tüm süreci ustalıkla yönlendirerek öğrencilerin seçtikleri üniversitelere sorunsuz bir geçiş yapmalarını sağlar. Aim Britz, vize başvurusundan üniversiteye kabul edilmeye ve yeni bir ülkeye yerleşmeye kadar yurtdışında istisnai eğitim fırsatları arayan öğrenciler ve aileleri için sarsılmaz destek sağlar ve güvenilir bir kaynak olarak hizmet eder.

Aim Britz, Kariyer Danışmanlığı, Ayrılış Öncesi Bilgilendirme, Burs Önerileri, Vize Yardımı, Eğitim Kredisi Yardımı, Kabul Danışmanlığı, Aile Üyeleri ve Çocuklar için Ücretsiz Vize Yardımı, Havaalanında Karşılama, Konaklama Yardımı, Yarı Zamanlı İş Yardımı dahil olmak üzere eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunar. ve mali destek tavsiyesi, çalışma izni dönüştürme desteği, halkla ilişkiler desteği (Kalıcı İkamet) ve 7/24 İngiltere yardım hattı.

Hem öğrenciler hem de ebeveynler için güvenilir bir seçim olan Aim Britz ile hayallerinizin geleceğini inşa etmek için bir sonraki adımı atın. Güncel bilgiler ve birinci sınıf eğitim hizmetleri sağlama taahhüdü ile Aim Britz, her yıl zirvede kalmaya devam ediyor.

Feragatname: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times ile hiçbir gazetecilik/editör ilişkisi yoktur. Hindustan Times, burada ifade edilen makaleleri/reklam içeriğini/içeriklerini ve/veya görüşleri onaylamaz/abone olmaz. Hindustan Times, belirtilen/vurgulanacak görüş, düşünce, duyuru(lar), açıklama(lar), onay(lar) vb. ile ilgili olarak ve/veya yazıda belirtilen hiçbir şeyden hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü değildir. .