Hindistan’daki En İyi 5 Opsiyon Alım Satım Kursu

Nigdeli

New member
Opsiyon ticareti, hisse senetleri, emtialar veya para birimleri gibi finansal varlıklar üzerinde opsiyon sözleşmeleri alıp satmayı içeren popüler bir yatırım şeklidir. Bu dinamik ve potansiyel olarak kazançlı ticaret biçimi hakkında daha fazla bilgi edinmekle ilgileniyorsanız, bir opsiyon ticareti kursu başlamak için mükemmel bir yer olabilir. Bir opsiyon alım satım kursu, opsiyonların nasıl çalıştığı, farklı stratejileri ve piyasada etkili bir şekilde alım satımının nasıl yapılacağı konusunda size kapsamlı bir anlayış sağlamak için tasarlanmıştır.

Bir opsiyon ticareti kursu alarak, opsiyon ticaretinin heyecan verici dünyasına güvenle girmek için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve becerileri kazanabilirsiniz.

Aşağıdakiler, Hindistan’daki en iyi 5 opsiyon ticareti kursudur:

Şimdi bu kursların her birine ve onları diğerlerinden ayıran özelliklere daha yakından bakalım.

GTF opsiyon fiyatı uzman rehberliği, uygulamalı öğrenme, özel bir müfredat ve tam destek ile güçlendirici bir ticaret kursudur. Deneyimli endüstri profesyonelleri tarafından yönetilen kursunuz, uygulamalı deneyim, opsiyon primlerinin hesaplanması ve profesyonel bir opsiyon ticareti dünyasına erişim sağlayacaktır. Müfredat hem acemi hem de deneyimli tüccarlar için özel olarak tasarlanmıştır ve teknik analiz, oynaklığı ve zaman düşüşünü anlama, içsel değer, Yunanca, kurallara dayalı stratejiler, giriş ve çıkış seviyelerini belirleme, para, doğru kullanım fiyatını ve son kullanma tarihini seçme, risk yönetimini içerir. ticaret psikolojisi.

Get Together Finance, kapsamlı finans ve ticaret eğitimi ve öğretimi sağlayan lider bir finansal eğitim platformudur. Tüccarların ve yatırımcıların piyasadaki bilgi ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi kurs, web semineri ve atölye çalışması sunarlar. Misyonları, kaliteli eğitim sağlamak ve bireyleri finansal özgürlüğe ulaşmaları için güçlendirmektir.

Opsiyon ticareti, finansal piyasalarda kar elde etmenin mükemmel bir yoludur. Ancak bilgi ve beceri gerektirir. Bu nedenle, kapsamlı bir eğitim veren bir kursa kaydolmak zorunludur. Get Together Finance, Hindistan’daki en iyi opsiyon ticaret kurslarını sunar. Kursları hem acemi hem de ileri düzey yatırımcılara hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Temel opsiyon ticaretinden gelişmiş ticaret stratejilerine, risk yönetimine ve teknik analize kadar her şeyi kapsarlar.

Elearn Markets, fiyatlandırma ve risk yönetimi gibi tüm önemli hususları kapsamlı bir şekilde kapsayan opsiyon ticaret kursları sunan olağanüstü bir çevrimiçi eğitim platformudur. Daha da heyecan verici olan şey, kursun etkileşimli ve ilgi çekici olması, bilgilerin kalıcı olmasını sağlayan sınavlar ve ödevlerle tamamlanmış olmasıdır. Bu kurs, alım satım becerilerini geliştirmek isteyen yeni başlayan veya deneyimli profesyonel herkes için idealdir.

Farklı stratejilerin ve bunların potansiyel faydalarının kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını sağlar. Ek olarak, kurs tacirlerin en kazançlı fırsatları fark etmelerine ve sağlam bir risk yönetimi planı oluşturmalarına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca tacirlerin işlemleri için doğru giriş ve çıkış noktalarını belirlemelerine yardımcı olarak kârlarını optimize etmelerine ve kayıplarını azaltmalarına olanak tanır. Genel olarak, bu kurs, başarılı tüccarlar olmak isteyen kişiler için sağlam bir temel oluşturur ve kesinlikle konuya ilgi duyan herkesi heyecanlandıracaktır.

NSE’nin Hindistan’daki eğitim bölümü olan NSE Academy, çeşitli finans ve ticaret kursları sunmaktadır. Onların opsiyon alım satım programı size opsiyon piyasasının bütünsel bir görünümünü verecek şekilde tasarlanmıştır. Opsiyon fiyatlandırması, ticaret teknikleri ve risk değerlendirmesi gibi konuları kapsar. Kurs, alandaki profesyoneller tarafından verilmektedir ve pratik vakalar ve gerçek hayat senaryoları içermektedir.

NSE Academy’nin opsiyon ticareti programı ayrıca öğrencilere opsiyon ticaretinin temelleri konusunda sağlam bir temel sağlar. gibi türevlerin temellerini öğreneceksiniz. B. opsiyon türleri, opsiyon fiyatlandırma modelleri ve işlemlere girmek ve çıkmak için farklı stratejiler.

• Türev İşlemler Akademisi
Türev Ticaret Akademisi, ticaretle ilgili kurslar sunma konusunda uzmanlaşmış köklü bir eğitim platformudur. Opsiyon Ticareti, opsiyon ticaretinin kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını sağlamayı amaçlayan sundukları birçok kurstan biridir. Kurs, opsiyon fiyatlandırması, oynaklık ve risk yönetimi dahil olmak üzere çok çeşitli konuları kapsar ve ilgi çekici bir şekilde adım adım sunulur. Buna ek olarak, kurs, öğrencilerin uygulamalı deneyim kazanmasına yardımcı olan canlı ticaret oturumları ve simülasyonları içerir.

• Udemy’den Yeni Başlayanlar İçin Opsiyon Ticareti
Udemy, birçok sektörden uzmanlar tarafından verilen çeşitli kurslar sunan bir çevrimiçi öğrenme platformudur. Erişilebilir 155.000’den fazla kursla Udemy, bilgi ve becerilerini genişletmek isteyen herkes için favori bir yerdir. Opsiyon Ticareti, yeni başlayanların opsiyon ticaretinin temellerini anlamalarına yardımcı olmayı amaçlayan, sundukları bir kurstur. Bu kurs, öğrencilere gizli aramalar, çıplak satışlar ve Demir Akbabalar dahil olmak üzere çeşitli opsiyon ticareti yöntemlerini tanıtır. Bu kurs, opsiyon piyasasında yeni olan ve başarı için sağlam bir temel oluşturmak isteyen herkes için kapsamlı bir giriş sağlar.

Feragatname: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times’tan gazetecilik/editörlük kredisi yoktur. Hindustan Times, makalenin/reklamın içeriğini/içeriklerini ve/veya burada ifade edilen görüşü/görüşleri onaylamaz/onaylamaz. Hindustan Times, Makalede ve/veya Görüş(ler), Görüş(ler), Duyuru(lar), Beyan(lar), Beyan(lar), Beyan(tr) vb. ile ilgili olarak söylenen herhangi bir şeyden hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü değildir. burada belirtilen/işaretlenenler.