Kadın sürücüleri güçlendiriyoruz: Roadserve ömür boyu ücretsiz yol yardım hizmeti sunuyor

Nigdeli

New member
Yeni Delhi, 1 Ocak 2024 – Hindistan’ın önde gelen 7×24 yol yardımı şirketi Roadserve, güçlendirici bir girişim başlattı: kadın sürücüler için ömür boyu ücretsiz yol yardımı. Bu öncü teklifin amacı, kadınların karayolu trafiğinde karşılaştığı özel zorlukların üstesinden gelmek ve bir arıza durumunda onlara güvenilir destek sunmaktır.

Patlak lastiklerden kilitli anahtarlara kadar yol stresi gerçektir

Pek çok sürücü, tek başına ve sahada güvenilir bir yardım almadan seyahat ederken beklenmedik bir arıza veya kaza sonrasında korku ve hayal kırıklığı yaşadı. Patlak lastikler, bitmiş aküler ve motor arızası, araç sahiplerini sıklıkla geride bırakan yaygın olaylardır. Sonali Verma, “Patlak bir lastiği değiştiremem” dedi, “Yakınlarda profesyonel ve güvenilir bir yardım olmadığında bir kazanın neden olabileceği stresi hayal bile edemiyorum.”

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024’e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın

Kaza desteğinin önemi sorulduğunda profesyonel tamirci Kritika Mistry, büyük olayların ardından çekme sorunları hakkında konuştu. Arıza yardımı tek başına yeterli olmadığından, aracın çoğu zaman onarım için bir atölyeye çekilmesi gerekir. “Halihazırda bir krizin ortasındayken birden fazla kurumla koordinasyon sağlamak çok zor olabilir” dedi. “Ayrıca, her zaman yetersiz kaldığın gibi rahatsız edici bir duyguya kapılıyorsun.”

Bazen birdenbire ortaya çıkan patlak bir lastik ya da bir atlama marş motoru değildir. Anahtarlarınız arabanın içinde sıkışabilir ya da beklenmedik bir anda marş motorunda sorun yaşayıp çaresiz kalabilirsiniz. En yakın benzin istasyonu kilometrelerce uzaktayken yakıtın yanlış zamanda bitmesi de alışılmadık bir durum değil.

Roadserve, kadınlara yönelik 18003093431 numaralı özel 7/24 yardım hattını hizmete soktu ve ihtiyacı olanlara yardımın sadece bir telefon uzakta olmasını sağladı.
Roadserve yenilikçi teknolojiyle yol güvenliğini nasıl bozuyor?

Roadserve bu endişelerin farkındadır ve kadınlara yönelik yol yardım ortamını değiştirmeye kararlıdır. Çığır açan yeni ücretsiz ömür boyu üyeliğiniz, çekme, patlak lastik onarımı, acil durum yakıt dağıtımı, küçük mekanik onarımlar, tıbbi koordinasyon ve daha fazlasını içeren eksiksiz bir hizmet yelpazesini kapsar.

“Roadserve olarak güçlü kadınların kadınları güçlendirdiğine inanıyoruz. Ücretsiz ömür boyu desteğimiz, kadınlara yolda hak ettikleri güveni, özgürlüğü ve güvenliği sağlamayı amaçlıyor” dedi Roadserve kurucusu ve CEO’su Aman Gupta.

Roadserve, kadınlara yönelik 18003093431 numaralı özel 7/24 yardım hattını hizmete soktu ve ihtiyacı olanlara yardımın sadece bir telefon uzakta olmasını sağladı. Hindistan genelinde 2.000’den fazla yüksek eğitimli tamirci ve profesyonelden oluşan güçlü bir ağ sayesinde yardım hızla ulaşıyor.

Mumbai merkezli bir girişimci olan Nitisha Shinde, markayla ilgili deneyimi sorulduğunda şunları söyledi: “İş için tek başına uzun mesafeler kat eden biri olarak Roadserve’in hizmeti bana büyük bir gönül rahatlığı sağlıyor. Hızlı yanıtınız ve ilgili personeliniz güvenimi kazandı: “Her zaman yanımda bir yedeğim olduğunu bilerek stressiz bir şekilde araç kullanabiliyorum.”

Kadınların güvenliğine olağanüstü bir bağlılıkla Roadserve’in işgücünün %90’ından fazlası kadınlardan oluşuyor. Roadserve Müşteri Hizmetleri Başkanı Muskan Patel şunları söyledi: “Teknolojiye dayalı müdahaleler kullanarak kadınların endişelerini temelden anlayan bir empati ekosistemi yaratmayı hedefliyoruz. Her gün çabalarımızı yönlendiren şey budur.”

Kadınlara ömür boyu ücretsiz üyelik

Ücretsiz ömür boyu üyelik, markanın önemli bir duyurusu ve artık 31 Ocak 2024’e kadar yalnızca kadın sürücüler için kayıtlara açık. RoadServe, çekme, yol yardımı ve ek yardımı içeren kapsamlı bir hizmet paketi sunar.

“Roadserve, yol yardımının ötesinde bir hareket inşa ediyor. Her kadının, her yolculukta kendini güvende ve desteklenmiş hissetmeyi hak ettiğine inanıyoruz. Roadserve Pazarlama Müdürü Rahul Yelligetti, “Yolların korkutmak yerine güçlendirdiği bir dünya yaratmak için bize katılın” dedi.

Müşteriler yol kenarındaki çeşitli acil durumlar için ömür boyu ücretsiz destekten yararlanabilirler.

Roadserve her kadının güvenilir yol arkadaşıdır

Roadserve, kadınların sokaklarda korkusuzca dolaşmasını sağlayarak değişime yön veriyor. Bu yeni hareketin anahtarı haksız suçlamaların olmamasıdır. Sarsılmaz, kesintisiz desteği ve kapsayıcı iş gücü, onu yoldaki her kadının güvenilir arkadaşı haline getiriyor.

İşletme danışmanı Chandni Jafri şunları söyledi: “Araba kullanma konusunda tutkulu biri olarak kadınların yolda karşılaştığı endişeleri anlıyorum. Bu girişim doğru yönde atılmış bir adımdır ve kadın sürücülere güvenlik ve gönül rahatlığı duygusu verir. Bu, endüstri için oyunun kurallarını değiştiren bir gelişme.

Roadserve’in yolları her gün kadınlar için daha güvenli hale getirme misyonuna nasıl öncülük ettiği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün Roadserve’i ziyaret edin.

Yasal Uyarı: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times ile herhangi bir gazetecilik/editörlük ilişkisi yoktur. Hindustan Times, makalenin/reklamın içeriğini/içeriklerini ve/veya burada ifade edilen görüşleri onaylamaz/abone olmaz. Hindustan Times, makalede belirtilen hiçbir şeyden ve/veya ayrıca burada yapılan/vurgulanan görüşler, görüşler, duyurular ve beyanlar, beyanlar vb. ile ilgili olarak hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü olmayacaktır.