Karunya Deemed Üniversitesi: Dünyanın en iyi üniversiteleri olma yolunda 37 yıllık eğitim şöhreti

Nigdeli

New member
Karunya Sayed Üniversitesi akademik başarıların zirvesine yükseldi ve dünyanın en iyi üniversiteleri arasındaki yerini sağlamlaştırdı. Mükemmelliğe olan bağlılığının 37 yılını yorulmak bilmeyen bir şekilde kutlayan Karunya, yenilikçiliğe, liderliğe ve dönüştürücü öğrenmeye dayalı mirasıyla küresel eğitim standartlarını yeniden tanımlamaya devam ediyor.

Küresel tanınma: Karunya’nın son zamanlarda küresel sıralamada elde ettiği zafer, uluslararası sahnede akademik mükemmeliyetin simgesi olarak konumunu güçlendiriyor. Üniversitenin öğretim, araştırma, endüstri işbirliği ve küresel katılımdaki olağanüstü başarıları, dönüştürücü bir eğitim deneyimi sağlamaya yönelik bütünsel yaklaşımının altını çiziyor.

Çeşitli program teklifleri: Mühendislik, tarım, sanat, bilim, ticaret, medya ve yönetim alanlarındaki çok çeşitli programlarıyla Karunya, çok çeşitli akademik ilgi alanlarını kapsayan kapsamlı bir eğitim deneyimi sunmaktadır.

Ödüllerden daha fazlası: Karunya’nın mükemmellik arayışı, prestijli NAAC A++ akreditasyonunun gösterdiği övgülerin ötesine uzanıyor. Bu takdir, kurumun Endüstri 5.0’ın ileri standartlarına sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan bilim, araştırma ve şeffaf yönetişim alanlarındaki önemli katkılarını vurgulamaktadır.

İnovasyon merkezi: Karunya’nın yeni teknolojiler üzerindeki etkisi 25 teknoloji misyonunda hissediliyor. Endüstri 5.0 ve sürdürülebilir kalkınmayı ele alan bu misyonlar yalnızca akademik çabalar değil, aynı zamanda küresel zorluklara çözüm bulmayı amaçlayan ticari ürünlerin geliştirilmesine yönelik katalizörlerdir.

Tarımsal ilerlemeler: Karunya Tarım Bilimleri Yüksekokulu’ndaki ICAR akreditasyonlu B.Sc (Hons.) Tarım programı, tarımsal eğitimde mükemmelliğin zirvesi olarak kabul edilir. En son teknolojiye sahip tesisler ve küresel işbirlikleriyle okul, öğrencilerini dinamik tarım ortamında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerilerle donatır.

Küresel perspektifler: Karunya’nın küresel perspektiflere olan bağlılığı, saygın uluslararası kuruluşlarla yaptığı işbirliklerinde açıkça görülmektedir. Bu ortaklıklar öğrencilere dünya çapında staj ve yüksek öğrenim için eşsiz fırsatlar sunarak eğitim yolculuklarını zenginleştiriyor ve küresel bir zihniyeti teşvik ediyor.

Standardın ayarlanması: Karunya’daki tüm UGC ve AICTE onaylı programların NBA akreditasyonları vardır ve bu da üniversiteyi mükemmel ARIIA sıralamasına yerleştirir. QS I-Gauge Elmas Derecelendirmeleri, Karunya’nın dönüştürücü ve kaliteli eğitim sağlama konusundaki kararlılığını vurgulamaktadır.

Gelecekteki liderlik: Karunya Deemed Üniversitesi yükseliş yolculuğunu sürdürürken, yalnızca bir eğitim kurumu değil, yarının liderlerini şekillendiren küresel bir güç merkezine dönüşüyor. Bütünsel eğitime, çığır açan araştırmalara ve uluslararası işbirliğine odaklanan Karunya, dünya sahnesinde silinmez bir iz bırakmaya hazırlanıyor.

Liderliğe şükran: Dr. Paul Dhinakaran, Şansölye ve Mütevelli Heyeti Üyesi Bay Samuel Dhinakaran, tüm Karunya topluluğuna en içten teşekkürlerini sunar. Fakülte ve öğrencilerden mezunlara ve sektör ortaklarına kadar bu başarı, bağlılığın ve eğitim uzmanlığının ortak bir kutlamasıdır.

#KarunyaExcellence #GlobalEducationHub #LeadershipInnovation #EducationalImpact #BestUniversitiesInTheWorld #KarunyaGlobalLeaders #AcademicExcellence #bestuniversities #bestuniversity #bestuniversityinindia

Yasal Uyarı: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times ile herhangi bir gazetecilik/editörlük ilişkisi yoktur. Hindustan Times, makalenin/reklamın içeriğini/içeriklerini ve/veya burada ifade edilen görüşleri onaylamaz/abone olmaz. Hindustan Times, makalede belirtilen hiçbir şeyden ve/veya ayrıca burada belirtilen/vurgulanan görüşler, görüşler, duyurular ve beyanlar, beyanlar vb. ile ilgili olarak hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü olmayacaktır.

“Heyecan verici bir haber! Hindustan Times artık WhatsApp kanallarında Bağlantıya tıklayarak bugün abone olun ve en son haberlerden haberdar olun! Buraya tıklayın!