Parul Üniversitesi’nin MBA programı ile çevrimiçi ders devriminde ustalaşın

Nigdeli

New member
Hindistan, 09 Haziran 2023: Hindistan’ın en prestijli ve seçkin üniversitelerinden biri olan Parul Üniversitesi, tamamen dijital olarak tamamlanabilen 2 yıllık bir çevrimiçi MBA programı sunarak çevrimiçi eğitime geçişi benimsiyor. Program, öğrencilere işletme eğitimi ve işletme yönetimi hakkında derin bir anlayış ve kapsamlı bilgi sağlamak için tasarlanmıştır. Müfredat, ağ oluşturmanın çok önemli yönünü vurgularken esneklik ve rahatlık sağlamak için özenle hazırlanmıştır.

Çevrimiçi MBA programı, öğrencilerin ikinci yılda bir uzmanlık seçmesiyle iki yıl boyunca dört döneme yayılmıştır. Parul Üniversitesi, belirli sektörlerde bireysel ilgi alanlarına ve bilgi gereksinimlerine hitap eden geniş bir yelpazede 20 uzmanlık sunmaktadır. Bu uzmanlıklar arasında Tarım Yönetimi, Bankacılık ve Finansal Hizmetler, Dijital Pazarlama ve Satış Yönetimi, Girişimcilik ve İnovasyon Geliştirme, Aile İşletmesi, Sağlık Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi, İlaç Yönetimi, Proje Yönetimi, Kamu Politikası, Perakende Yönetim, Turizm ve Etkinlik Yönetimi, Operasyon Yönetimi, adli muhasebe ve kurumsal dolandırıcılık soruşturması, iş analitiği bilgi teknolojisi, insan kaynakları yönetimi, finansal yönetim ve pazarlama yönetimi.

doktor Parul Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Çevrimiçi Öğrenme Merkezi Direktörü Kunjal Sinha, çevrimiçi MBA programı hakkındaki görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “Parul Üniversitesi’nin çevrimiçi MBA programı, başarılı iş liderlerini yetiştirme konusunda uzun süredir devam eden bir geleneği temsil ediyor ve öğrencilere günümüzün rekabetçi iş ortamında gelişmek için ihtiyaç duydukları bilgi, beceri ve ağı sağlıyor.

Mezuniyete ek olarak, Parul Üniversitesi öğrencilerin öğrenme deneyimlerini geliştirmek için başka avantajlar da sunmaktadır. Üniversite, beş farklı temel alanda ücretsiz sertifika kursları ve yüzde 30 burslu çevrimiçi MBA programının yanı sıra dijital ve sosyal medya pazarlaması veya iş ilişkileri ve insan kaynakları yönetimi alanlarında lisansüstü diploma kazanma fırsatı sunuyor.

Staj ve işe alım söz konusu olduğunda, Parul Üniversitesi çevrimiçi yüksek lisans MBA programı için yüzde 100 yerleştirme sözü veriyor. Üniversite, 2500’den fazla işe alım şirketinden oluşan geniş bir ağa erişim ile etkileyici bir geçmişe sahiptir.

Üniversite, çevrimiçi eğitim için güvenilir bir seçim olarak öne çıkıyor. UGC’ye uygundur ve NAAC A++ onaylıdır ve uygun fiyatlı ve eğitim bursları sunar. Çevrimiçi MBA programı, mentorluk, kariyer desteği, pratik öğrenme ve girişimcilik becerileri sağlayarak teorik bilginin ötesine geçer.

Parul Üniversitesi, çevrimiçi bir MBA programı izleyenler için ideal bir yerdir. Üniversite, güçlü itibarı ile sunduğu çevrimiçi programların profesyonel alanda üst sıralarda yer almasını sağlar. Karşılanabilirlik ve eğitim burslarına yapılan vurgu, Parul Üniversitesi’ni aday öğrenciler için erişilebilir kılarken, programın mentorluk, kariyer desteği, uygulamalı öğrenme ve girişimcilik becerileri üzerindeki vurgusu onu diğerlerinden ayırır. Çevrim içi öğrenime olan talep artmaya devam ederken, Parul Üniversitesi, öğrencileri günümüzün rekabetçi iş ortamında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları bilgi, beceri ve ağ ile donatan kapsamlı ve zenginleştirici bir eğitim deneyimi sağlamada ön saflarda yer almaktadır.

Feragatname: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times ile hiçbir gazetecilik/editör ilişkisi yoktur. Hindustan Times, burada ifade edilen makaleleri/reklam içeriğini/içeriklerini ve/veya görüşleri onaylamaz/abone olmaz. Hindustan Times, belirtilen/vurgulanacak görüş, düşünce, duyuru(lar), açıklama(lar), onay(lar) vb. ile ilgili olarak ve/veya yazıda belirtilen hiçbir şeyden hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü değildir. .