Pyramid Technoplast Ltd: Her sektör için ideal endüstriyel paketleme çözümleri sağlıyor

Nigdeli

New member
Pyramid Technoplast, dünya çapındaki her endüstrinin paketleme ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanarak MS, Orta Boy Dökme Konteynerler (IBC) ve polimer variller üretmektedir. Şirketin ürünleri mükemmel kaliteleri, dayanıklılıkları ve güvenlikleri ile bilinir. Pyramid Technoplast ayrıca ekolojik sürdürülebilirliğe de odaklanır ve ürünleri mümkün olduğunca geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılır.

Yenilikçi ürünleri, özel müşteri hizmetleri ve sürdürülebilirlik taahhüdü ile Pyramid Technoplast, endüstriyel ambalaj ihtiyaçları için net bir seçimdir. Şirketin ürün ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.pyramidtechnoplast.com adresindeki web sitesini ziyaret edin.

İnovasyonu yeni bir seviyeye taşımak

Pyramid Technoplast’ta yenilik, her çabanın arkasındaki itici güçtür. Müşterilerinin bireysel ihtiyaçlarını çok iyi anlayan şirket, imza niteliğindeki polimer varilleri ve IBC’leri üretmek için en son şişirme teknolojisini kullanıyor. Bu endüstriyel sınıf kaplar, sıvıları, yarı katıları, macunları veya katıları verimli ve güvenli bir şekilde işlemek, taşımak ve depolamak için dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır. Özellikle Pyramid Technoplast, Hindistan’da 1.000 litre kapasiteli IBC’ler üretmek için gerekli bilgi, teknoloji ve donanıma sahip birkaç üreticiden biri olmaktan büyük gurur duymaktadır ve bu sayede kendisini rakiplerinden ayırmaktadır.

Rakipsiz kalite ve güvenilirlik standartları oluşturmak

Paketleme söz konusu olduğunda, güvenilirlik çok önemlidir. Pyramid Technoplast, en yüksek kalite standartlarını karşılayan ürünler sunmaya büyük önem vermektedir. Stratejik olarak Bharuch, GIDC ve Silvassa’da bulunan son teknoloji ürünü üretim birimleri, verimli üretim süreçleri ve zamanında teslimat sağlar. Müşterilerin son derece dayanıklı, güçlü ve dış etkilere karşı dayanıklı ürünler almasını sağlamak için üretim süreci boyunca sıkı kalite kontrol önlemlerine sıkı sıkıya bağlı kalınır.

Kapsamlı bir ürün portföyü

IBC kabı:Pyramid Technoplast, endüstriyel ve dökme yüklerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli IBC (Ara Dökme Konteyner) çözümlerinin lider sağlayıcısıdır. Uzmanlıkları, verimli depolama ve nakliye ihtiyaçlarına göre özenle hazırlanmış konteynerler sağlamada yatmaktadır.

plastik varil:: Çok yönlü bir şirket olan Pyramid Technoplast, Pyramid HM-HDPE dahil olmak üzere çeşitli iş alanlarını kapsamaktadır. Bu özel bölüm Silvassa, Dadra Nagar ve Haveli’de faaliyet göstermektedir ve plastik fıçı üretimine odaklanmaktadır. Bu fıçılar, yüksek moleküler ağırlıklı ve yüksek yoğunluklu polietilen (HM-HDPE) malzemelerden özenle hazırlanmış olup, olağanüstü dayanıklılık ve mukavemete sahip bir ürünle sonuçlanmıştır.

MS varil: Önde gelen bir depolama ve paketleme çözümleri sağlayıcısı olan Pyramid Technoplast, işletmelerin benzersiz depolama ve paketleme ihtiyaçlarını anlıyor. Çok çeşitli gereksinimleri karşılamak amacıyla şirket, MS (Yumuşak Çelik) fıçılar da dahil olmak üzere geniş bir çözüm yelpazesi sunar. Bu fıçılar, sağlam ve güvenilir saklama seçenekleri sağlamak ve ürünlerin güvenli bir şekilde saklanması ve taşınması konusunda güven uyandırmak için özenle yapılmıştır. Özelleştirmeye önem veren Pyramid Technoplast, şirketlerin benzersiz operasyonel ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyan boyut ve özellikleri seçmelerine olanak tanır.

Pyramid Technoplast: Çeşitli endüstriler için devrim niteliğinde öncü çözümler

Pyramid Technoplast, aşağıdakiler gibi çok çeşitli sektörlere hizmet veren lider bir plastik ürün üreticisidir:

• Yiyecek ve içecekler
  • eczacılığa ait
  • kimyasal
  • otomobil
  • yapı
  • konteyner
  • etiketler
  • Ambalajlama
Yenilikçi çözümleri, onları güvenilir paketleme seçenekleri arayan şirketler için güvenilir bir ortak haline getirdi.

standartlar ve sertifikalar

Pyramid Technoplast ürünleri hem ulusal hem de uluslararası ambalaj standartlarına uygundur ve Endüstriyel Üretim Endeksi’nde (IIP) listelenmiştir. Şirket, müşterilerine değer sağlama taahhüdünü göstererek adil ve makul bir fiyat politikası sürdürmektedir. Ayrıca Pyramid Technoplast, müşterilerle çalışma isteği ve onların ihtiyaçlarına en uygun fiyat çözümlerini bulmaya çalışmasıyla bilinir.

Pyramid Technoplast altyapısının temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

• Pyramid Technoplast şu anda stratejik olarak konumlandırılmış altı üretim birimi işletiyor. Bunlardan dördü Bharuch GIDC’de, geri kalan ikisi ise Silvassa’da. Buna ek olarak, Bharuch GIDC’de mevcut altı üniteye ek olarak şu anda yedinci bir üretim ünitesi yapım aşamasındadır.
  • Şirket, gelişmiş şişirme teknolojileri ile donatılmış tam otomatik makineler kullanmaktadır. Bu teknolojiler verimli ve hassas üretim süreçleri sağlar.
  • Pyramid Technoplast, kaliteli üretim sağlamak için ulusal ve uluslararası standartlara uygun kalıp ve boyalar kullanmaktadır.
  • Plastik malzemenin işleme için en uygun durumda olmasını sağlamak için şirket, nemi etkili bir şekilde gideren hava kurutucuları kullanıyor.
  • Altyapı, geniş bir ürün yelpazesinin üretimine olanak sağlayan bir enjeksiyon makinesi içermektedir.
  • Üretilen tüm ürünler, her zaman gerekli standartları karşılamalarını sağlamak için sürekli olarak yükseltilir.
Çıtayı Yükseltmek: Pyramid Technoplast’ın Eşsiz Kaliteye Sarsılmaz Bağlılığı

Pyramid Technoplast’ın Kalite Taahhüdü Şirketin itibarı, üstün kalite sunma taahhüdünü yansıtan ve verimliliği vurgulayan Google’da 4,3’lük etkileyici bir derecelendirmeye ve Just Dial’da 4,9’luk dikkat çekici bir derecelendirmeye yansıyan dünya çapında tanınmıştır. Pyramid Technoplast müşteriyi ön planda tutar ve mümkün olan en iyi deneyimi sağlamaya çalışır.

Pyramid Technoplast’ın Başkanı Bay Bijaykumar Agarwal’a göre: “Müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmak için çalışıyoruz. Kalite yönetim sistemimiz, ürünlerimizin müşterilerimizin beklentilerini karşılamasını veya aşmasını sağlar.

Şirketin kalite yönetim sistemi, müşteri gereksinimlerini karşılayan ürün ve hizmetlerin tutarlı bir şekilde sağlanmasını sağlayan kapsamlı bir kalite yönetim sistemi için gereklilikleri açıklayan ISO 9001:2015 standardına dayanmaktadır.

Pyramid Technoplast, 2017’den beri kaliteye sarsılmaz bağlılıklarının bir kanıtı olarak ISO 9001:2015 sertifikasına sahiptir. Müşteriler, “En Kaliteli Ürün” ödülü ile üst üste şirketin taahhüdünü defalarca takdir ettiler.

Ayrıca Pyramid Technoplast, çalışanlarının eğitimine büyük önem vermekte ve işgücünü en son kalite teknikleri ve süreçleri ile donatmak için büyük yatırımlar yapmaktadır.

Sağlam bir gelecek inşa etmek: Pyramid Technoplast ile ortaklık

Pyramid Technoplast ile ortaklık, geniş üretim kapasitelerine erişim ve kaliteye sarsılmaz bağlılık sağlar. İster polimer variller, ister katı ara dökme konteynerler veya MS variller olsun, ürünleri çeşitli endüstriler için güvenli ve verimli paketleme çözümleri sunar. Paketleme iş ortağınız olarak Pyramid Technoplast’ı seçin ve paketleme ihtiyaçlarınızı karşılama konusundaki uzmanlığı ve bağlılığı deneyimleyin.

Paketleme iş ortağınız olarak Pyramid Technoplast’ı seçin ve şirketin paketleme ihtiyaçlarınızı karşılama konusundaki derin uzmanlığı ve sarsılmaz taahhüdü sayesinde elde ettiği farkı deneyimleyin.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: https://pyramidtechnoplast.com/

Feragatname: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times ile hiçbir gazetecilik/editör ilişkisi yoktur. Hindustan Times, burada ifade edilen makaleleri/reklam içeriğini/içeriklerini ve/veya görüşleri onaylamaz/abone olmaz. Hindustan Times, belirtilen/vurgulanacak görüş, düşünce, duyuru(lar), açıklama(lar), onay(lar) vb. ile ilgili olarak ve/veya yazıda belirtilen hiçbir şeyden hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü değildir. .