Salil Dhawan Liderliğinde Yönetim Becerileri Masterclass Udemy'de Başlatıldı

Nigdeli

New member
Hindistan, 27 Şubat 2024: Deneyimli bir girişimci olan Salil Dhawan, Udemy'deki son kursunun lansmanını duyurdu: “Yönetim Becerileri Masterclass – Yönetim ve Liderlik”. Şubat 2024'te başlatılan bu çığır açan kurs, bireylerin liderliğe ve yönetime yaklaşımlarında devrim yaratmayı vaat ediyor. On yıllık girişimci bilgeliğinden yararlanan Salil Dhawan, her seviyedeki öğrenciyi güçlendirmek için tasarlanmış dönüştürücü bir deneyim sunuyor. Deneyimli yöneticilerden gelecek vaat eden yöneticilere kadar katılımcılar, Dhawan'ın kapsamlı sektör uzmanlığından elde edilen zengin miktarda pratik bilgi ve paha biçilmez içgörüler bekleyebilirler. Bu kursu almak için herhangi bir yöneticilik deneyimi gerekmemektedir. Salil Dhawan, bunu en iyi çevrimiçi yönetim kursu ve gelecek vaat eden ve mevcut yöneticiler için bir zorunluluk haline getirmek için yıllar boyunca edindiği kapsamlı yönetim deneyiminden yararlandı.

Yönetim Becerileri Masterclass, etkili yönetimin tüm yönlerini kapsayan kapsamlı bir yol haritasıdır. Yönetim çerçeveleri ve iletişim becerileri gibi konulardan yalın yönetim, insan yönetimi ve kriz yönetimi gibi ileri düzey kavramlara kadar bu ders, öğrencilere yönetici olarak başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları temel becerileri kazandırır. Katılımcılar herhangi bir liderlik rolünde başarı için gerekli olan temel araçlarla donatılacaktır.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.
Yönetim Becerileri Masterclass, en önemli yönetim ilkelerine kapsamlı bir genel bakış sağlar.

Kurs, bütünleştirici yaklaşımıyla dikkate değerdir; geçmişi veya deneyimi ne olursa olsun herkes, uygun rehberlikle ve uygun fiyata etkili bir yönetici olabilir. Kurs, farklı öğrenme stillerine uyum sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır ve etkileşimli öğrenmeyi hızlandıracak testler, ödevler, tartışmalar ve şablonlar içerir.

Kurs yapısı:

“Yönetim Becerileri Masterclass” en önemli yönetim ilkelerine kapsamlı bir genel bakış sunar. “Yönetim Çerçeveleri” ve “Yöneticilere Yönelik İletişim Becerileri” gibi modüller, katılımcıların liderlik, hedef belirleme ve etkili iletişim konularında içgörü kazanmalarına yardımcı oluyor. Kurs, kursun bir parçası olarak ekip dinamikleri, insan yönetimi ve çatışma çözümü gibi konuları kapsamakta ve gelecek vaat eden yöneticilere kapsamlı beceriler kazandırmaktadır. Bu programın temel amacı, öğrencilere etkili görev önceliklendirme ve bilinçli karar verme için kritik olan temel yönetim çerçevelerini sağlamaktır. Aynı zamanda kurumsal sosyal sorumluluğun ve ahlaki yönetim tekniklerinin benimsenmesinin önemini vurgulamaktadır. Ayrıca eğitim, başarılı kültürlerarası yönetim için küresel bir bakış açısı geliştirirken ekip ilişkilerini ve iletişimini geliştirmeyi de amaçlamaktadır.

Her modül 63 ders içeren 12 bölümden oluşur ve öğrencilerin öğrenilen kavramları gerçek dünya senaryolarında uygulayabilmeleri için pratik görevlerle birlikte sunulur. Kaynaklar indirilebilir ve mobil cihazlardan ve televizyondan erişilebilir. Tamamlandığında öğrenciye bitirme sertifikası verilir.

Ana avantajlar:

• Yüksek kaliteli Haber dersler – Yüksek kaliteli Haber içeriği, öğrencilerin yalnızca öğrenmesini değil aynı zamanda keyif almasını da sağlar.
  • Akran etkileşimini teşvik edin – Canlı forumlarımız size akranlarınızla tartışma, tartışma ve büyüme fırsatı verir.
  • Uygulamalı Öğrenme: Eğitmen tarafından yönetilen ve yanıtlanan etkileşimli ödevler ve testler, kavramların anında daha derinlemesine anlaşılmasını sağlar.
  • İndirilebilir Kaynaklar – Geniş bir kaynak kitaplığına erişim olduğunda kazanç deneyimi zenginleşir.
  • Ömür Boyu Erişim ve Güncellemeler – Öğrenciler kurs materyallerine ömür boyu erişimin keyfini çıkarabilir ve gelecekteki gelişmelerden haberdar olabilirler.
  • Sertifikalar – Kursu tamamlayan öğrenciler endüstri uzmanları tarafından tanınan bir sertifika alırlar.
  • Öğretmen Geri Bildirimiyle İnteraktif Ödevler – Uygulamalı ödevlerle materyali daha derinlemesine inceleyin ve öğretmenden kişiselleştirilmiş geri bildirim alın.
Kimlik bilgileri:

Udemy'de Yönetim Becerileri Masterclass'a kayıt artık açık. Liderlik becerilerini geliştirmek isteyen aday yöneticiler ve profesyoneller kursa erişmek için buraya tıklayabilirler – https://www.udemy.com/course/management-skill/?couponCode=MANAGEMENT

“Yönetim doğuştan gelen bir nitelik değildir; geliştirilebilecek bir beceridir. Yönetim ustalık sınıfımızla sadece bir kurs değil, dönüşümsel bir yolculuk yarattık. Dhawan, “Geçmişi veya deneyimi ne olursa olsun herkesin etkili bir yönetici olabileceğini kanıtlamayı amaçlıyor” diyor. “En kapsamlı çevrimiçi rehber olarak kabul edilen bu kurs, herkesin yönetim sanatını öğrenmesini ve başarılı olmasını sağlayacak araçları, içgörüleri ve pratik bilgeliği sağlar. Burada etkili bir şekilde liderlik etme ve yönetme yeteneğini demokratikleştiriyor ve herkesin erişebileceği yönetimde mükemmelliğe ulaşıyoruz.”

Bir Amazon satıcısı olarak başarılı girişimleri sayesinde kurs eğitmeni Salil Dhawan, modern yönetimin zorluklarının farkında olan bir mentor haline geldi. Üç yıldır Udemy'de Eğitmen Ortağıdır ve 25'ten fazla kapsamlı işletme kursu oluşturmuştur. Yönetim Becerileri Masterclass'ın tanıtımıyla, herkesin etkili liderliğe ve yönetime erişmesini sağlamak, böylece herkes için en yüksek performansı mümkün kılmak istiyor.

Udemy, önde gelen bir çevrimiçi öğrenme platformudur ve deneyimli eğitmenler tarafından verilen çok çeşitli kurslar sunar. Dünya çapında milyonlarca öğrenciye sahip olan Udemy, çeşitli konularda erişilebilir ve uygun fiyatlı eğitim sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: https://www.udemy.com/course/management-skill/?couponCode=MANAGEMENT

Yasal Uyarı: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times ile herhangi bir gazetecilik/editörlük ilişkisi yoktur. Hindustan Times, makalenin/reklamın içeriğini/içeriklerini ve/veya burada ifade edilen görüşleri onaylamaz/abone olmaz. Hindustan Times, makalede belirtilen hiçbir şeyden ve/veya ayrıca burada yapılan/vurgulanan görüşler, görüşler, duyurular ve beyanlar, beyanlar vb. ile ilgili olarak hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü olmayacaktır.