SCIT, aranan MBA programlarını SNAP 2023 aracılığıyla sunuyor

Nigdeli

New member
Hindistan, 11 Ekim 2023: Symbiosis International’ın (Deemed University) iyi bilinen bir bileşeni olan Symbiosis Bilgi Teknolojileri Merkezi (SCIT), Hindistan’da teknik ve işletme eğitimi alanında önde gelen kurumlardan biri olarak kabul edilmektedir. Enstitü, SNAP (Symbiosis Ulusal Yetenek Testi) 2023 aracılığıyla teknoloji odaklı iki yönetim programı olan BT İşletme Yönetiminde MBA (ITBM) ve Veri Bilimleri ve Veri Analitiğinde MBA (DS & DA) için başvuru davet etti. SNAP 2023 kayıt süreci 23 Kasım 2023’te, SCIT kayıt süreci ise 21 Aralık 2023’te sona ermektedir. Adaylar bu yolculuğa, resmi SCIT kayıt web sitesinde SNAP kaydını ve ardından başarılı SCIT kaydını tamamlayarak başlayabilirler.

Dr. SCIT Direktörü Dhanya Pramod yeni grubu memnuniyetle karşıladıSCIT’in MBA programları, adayları, e-ticaret ve finansı da içeren günümüzün teknoloji odaklı iş ortamında teknoloji meraklısı iş liderleri olmaya hazırlar. Müfredat, endüstrideki zorlukların üstesinden gelmek için analitik becerilerin geliştirilmesine odaklanmaktadır. Öğrenciler teknik bilginin yanı sıra sektör uzmanlarından ve geniş bir profesyonel ağdan da destek alırlar. SCIT, teknoloji uzmanlığını iş dünyasına dair derin bir anlayışla birleştirerek gelecek vaat eden bireyleri yeni nesil iş liderleri olma yolculuğuna katılmaya davet ediyor.”

2023 yılında, SNAP Bilgisayar Tabanlı Sınav (CBT) üç ayrı tarihte gerçekleştirilecek ve adaylara programlarına en uygun tarihi seçme esnekliği tanıyacak: 10 Aralık 2023 (Pazar), 17 Aralık 2023 (Pazar) ve 22 Aralık 2023 (Cuma). Merakla beklenen SNAP 2023 sınav sonuçları 10 Ocak 2024 (Çarşamba) günü açıklanacak. SNAP sınavına giriş kartlarına erişmek için adaylar, 4 Aralık 2023 (Pazartesi) tarihinde SNAP Test 1’e ve 9 Aralık 2023 (Cumartesi) tarihinde SNAP Test 02’ye resmi SNAP web sitesi www.snaptest.org kayıt yaptırarak ve SNAP üzerinden başvurabilirler. Test 03. Son ödeme tarihinin test için son kayıt tarihine karşılık geldiğini lütfen unutmayın.

SCIT, Endüstri 4.0’ın teknoloji odaklı ortamına geleceğin liderlerini hazırlamanın ön saflarında yer almaktadır. Bu programlar, temel yönetim ilkelerini bilgisayar bilimi, siber güvenlik, yapay zeka ve makine öğrenimi, veri bilimi ve analitik gibi disiplinlerden gelen en son teknik bilgilerle sorunsuz bir şekilde birleştirir. Ayrıca müfredat, finans, BT, operasyonlar, tedarik zinciri yönetimi ve genel yönetim dahil olmak üzere çeşitli sektörlerdeki uygulamalar için özel olarak hazırlanmıştır.

Mükemmelliği sağlamak için SCIT, adayları öğrenme sürecinde destekleyen birinci sınıf tesislere ve güçlü endüstri bağlantılarına sahiptir. Ek olarak grup, çığır açan öğretim üyeleri ve sektör liderleri tarafından eğitilme ve R, Python, Hadoop ve MapReduce gibi önemli araçlarda uygulamalı deneyime sahip, sektöre hazır profesyoneller olarak mezun olma konusunda imrenilen fırsata sahip olacak.

ITBM programında MBA, gelecek vaat eden teknokratları hedeflemektedir ve sistemler, bilgi güvenliği, dijital dönüşüm ve veri bilimi gibi alanlarda uzmanlaşmıştır. Mezunlar fonksiyonel danışmanlık, ürün yönetimi, siber güvenlik danışmanı, iş geliştirme, ERP uygulaması ve daha birçok alanda roller için donatılmıştır. SCIT programı, öğrencileri teknolojinin sorunları çözmenin ve operasyonları optimize etmenin anahtarı olduğu teknoloji odaklı bir iş dünyasında başarılı olmaya hazırlar. Benzer şekilde, MBA (DS & DA) programı, yönetim profesyonellerine güçlü bilimsel ve analitik eğilimlere sahip, günümüzün dinamik ortamında yaygın olan gerçek zamanlı, veriye dayalı zorlukları ele alma becerileri sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Amaç, adayları veri bilimleri ve analitik gibi yeni ortaya çıkan alanlardaki çeşitli kilit rollere hazırlamak ve bunları sektörün ihtiyaçlarına göre uyarlamaktır.

Sonuç olarak, Symbiosis International’ın (Deemed Üniversitesi) ayrılmaz bir parçası olan SCIT, teknoloji odaklı ortam için geleceğin liderlerini yetiştirmede bir mükemmellik işaretidir. Kurumun MBA programları teknik zekayı yönetim bilgi birikimiyle ustaca birleştirerek mezunlarını sürekli gelişen BT, veri bilimi, sistemler ve ötesindeki dünyada öne çıkan adaylar olarak konumlandırıyor. Güçlü endüstri bağlantıları ve özel öğretim kadrosuyla SCIT, derin bir değişim yaratmaya hazır, hevesli profesyonellerin başvuracağı kaynaktır.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: SCIT Pune

Yasal Uyarı: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times ile herhangi bir gazetecilik/editörlük ilişkisi yoktur. Hindustan Times, makalenin/reklamın içeriğini/içeriklerini ve/veya burada ifade edilen görüşleri onaylamaz/abone olmaz. Hindustan Times, makalede belirtilen hiçbir şeyden ve/veya ayrıca burada yapılan/vurgulanan görüşler, görüşler, duyurular ve beyanlar, beyanlar vb. ile ilgili olarak hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü olmayacaktır.

“Heyecan verici bir haber! Hindustan Times artık WhatsApp kanallarında Bağlantıya tıklayarak bugün abone olun ve en son haberlerden haberdar olun! Buraya tıklayın!