Trendleri kovalamayı bırakın, fitness kolaydır: #TRAINLIKEABHINAVJAIN'in “Geri Dönüş” programı yol gösteriyor

Nigdeli

New member
Pencap (Hindistan), 9 Şubat: Tutkulu bir yaşam tarzı ve fitness eğitmeni ve #TRAINLIKEABHINAVJAIN'in kurucusu Abhinav Jain, uygun fitnessın daha sağlıklı ve mutlu bir insan için sürdürülebilir alışkanlıklar oluşturmakla ilgili olduğunu ilk elden biliyor.

Abhinav'ın yolculuğu okulda insanların onun görünüşüyle dalga geçmesiyle başladı. Sadece fiziksel olarak kendini geliştirmek için değil, özgüvenini artırmak için de spora yöneldi. Ayrılıklar, yaralanmalar ve iş değişiklikleri gibi kişisel engellerin üstesinden geldikten sonra, fitness'ı başkalarına ilham vermek için kullanmanın önemini keşfetti.

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!

Abhinav, 2021'den bu yana dünya çapında 700'den fazla insanın sağlıklarına ve güvenlerine kavuşmasına yardımcı oldu. Artık yedi haneli bir işletme haline gelen “Geri Dönüş” programı, 10.000 kişinin daha moda diyetlerden ve katı rutinlerden kurtulmasını sağlamayı amaçlıyor.

Uygun uygunluk yöntemi

Abhinav'ın yaklaşımı canlandırıcı derecede basit: En son trendleri unutun ve önemli olana odaklanın. Fitness'ın, şekillendirilmiş karın kaslarını kovalamak veya karmaşık rutinlerde ustalaşmak değil, günlük yaşama kolayca dahil edilebilecek sağlıklı seçimler yapmak olduğuna inanıyor.

Abhinav, “Fitness belirli bir şekilde görünmekle ilgili değil” diyor. “Bu, kendi teninizde rahat hissetmek, sevdiğiniz şeyi yapacak enerjiye sahip olmak ve hayatın zorluklarıyla yüzleşmek için güç kazanmakla ilgilidir.”

Üç sütun

Planlı Diyet: Abhinav, müşterilerin önümüzdeki hafta veya gün için yemeklerini önceden planlamalarına yardımcı olarak tahminleri ortadan kaldırır ve kısıtlayıcı diyetler veya kalori sayma stresi olmadan gün boyunca optimum enerji sağlar.

Yaşam Alışkanlıkları: Abhinav, yalnızca bir diyet planı veya egzersiz programı sunmaya değil, spor bilimi ve beslenme alanlarında sağlam bir bilgi tabanı oluşturmaya odaklanıyor. Bu, müşterilerin bilinçli kararlar almasına ve programı tamamladıktan sonra kalıcı, sağlıklı alışkanlıklar geliştirmesine yardımcı olur.

Güçlendiren Hesap Verebilirlik: Program, haftalık ilerleme izleme ve olumlu güçlendirmeye odaklanma yoluyla sürekli destek ve rehberlik sağlar. Bu sorumluluk sistemi, müşterilerin zaferlerini kutlamalarına ve hedeflerini doğru yolda tutmalarına olanak tanır.

Geri dönüş gerçek

Sağlığınızı iyileştirmek istiyorsanız Abhinav'ın yaklaşımının geri döneceği kesindir. Haftalık ilerleme izleme ve sorumluluk sistemi, kalori sayımının ve genel diyet planlarının ötesine geçer. Bu, vücudunuzu anlamak, sağlıklı alışkanlıklar oluşturmak ve kondisyona karşı olumlu bir tutum geliştirmekle ilgilidir.

Fitness karmaşık olmak zorunda değildir. Abhinav Jain'in #TRAINLIKEABHINAVJAIN programı, doğru tutumla herkesin hedeflerine ulaşabileceğini ve daha mutlu, daha sağlıklı bir hayat yaşayabileceğini gösteriyor. Kolay yolu seçin ve Abhinav ile daha güçlü bir şekilde geri dönün.

Musteri degerlendirmeleri

Abhinav'ın müşterisi Inderbir Tut deneyimini paylaşıyor:

“Mayıs ayında AJ ile antrenmanlara başladım. Uzun zamandır kilo verme mücadelesi veriyordum ve gezinin beslenme kısmını kaçırdığımın farkındaydım ama bu konuda hiçbir zaman doğru düzgün bilgiye sahip değildim. AJ bana makrolarımı takip etme ve uygun bir rutine sahip olma konusunda çok şey öğretti. AJ ile antrenman yapmak fiziksel sağlığımı geliştirmeme, özgüvenimi artırmama, yapılandırılmış bir rutin sağlamama ve kondisyona karşı olumlu bir tutum geliştirmeme yardımcı oldu.”

ABD merkezli bir müşteri olan Piya Lubana, Abhinav'ın rehberliğinde hamilelikten sonra sağlığını iyileştirdi. Şunları paylaştı:

“Bana karşı sabırlı olduğun ve geri dönüş çubuğunla tüm sihri yaptığın için teşekkür ederim. Sayenizde üç ayda neredeyse 23-24 kilo verdim. Siz harika bir motivasyon kaynağısınız ve kendinizi tamamen müşterinize adamış, çalışkan bir insansınız.”

Abhinav Jain ve #TRAINLIKEABHINAVJAIN hakkında

Abhinav Jain tutkulu bir yaşam tarzı ve fitness koçu ve #TRAINLIKEABHINAVJAIN'in kurucusudur. “Geri Dönüş” programı, bireyleri kişiselleştirilmiş tavsiyeler, sürdürülebilir alışkanlıklar ve olumlu bir tutum aracılığıyla fitness hedeflerine ulaşma konusunda güçlendiriyor. Daha fazlasını öğrenmek için https://www.instagram.com/trainlikeabhinavjain/ adresini ziyaret edin.

Yasal Uyarı: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times ile herhangi bir gazetecilik/editörlük ilişkisi yoktur. Hindustan Times, makalenin/reklamın içeriğini/içeriklerini ve/veya burada ifade edilen görüşleri onaylamaz/abone olmaz. Hindustan Times, makalede belirtilen hiçbir şeyden ve/veya ayrıca burada yapılan/vurgulanan görüşler, görüşler, duyurular ve beyanlar, beyanlar vb. ile ilgili olarak hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü olmayacaktır.