UNIABROAD: Hintli Öğrenciler için Öğrenci Destek Hizmetlerini Yeniden Tasarlamak

Nigdeli

New member
2019 yılında kurulan Londra merkezli UNIABROAD, çığır açan bir hamleyle öğrenci desteğinde yeni standartlar belirliyor. UNIABROAD Hindistan’da kuruldu ve yurtdışında eğitim gören öğrencilere destek olmayı amaçlıyor. UNIABROAD kapsamlı uçtan uca destek sunar. Şirket, tamamı dünya çapındaki prestijli kurumlardan mezun olan yüksek nitelikli çalışanlardan oluşan bir ekibe sahiptir.

UNIABROAD, öğrencilere benzersiz kabul sonrası destek sunan tek şirket olarak öne çıkıyor. Yenilikçi teknoloji platformları ve hizmetleri, onları dünya çapında 300’den fazla kurumun premium ortağı olarak konumlandırdı. Bu ödül, öğrencilerin kabulün ötesinde başarı sağlama konusundaki kararlılıklarını vurgulamaktadır.

UNIABROAD’un en önemli güçlü yönlerinden biri, kabul sonrası desteğe olan bağlılığında yatmaktadır. Öğrenciler yeni akademik ortamlarında kendilerini rahat hissedinceye kadar düzenli takipler, aylık kontroller ve genişletilmiş destek sunarak bir adım daha ileri gidiyorlar. UNIABROAD’un tavsiyeleri, öğrencilere iş piyasasında yön bulma konusunda destek olmayı ve onlara seçtikleri yerde değerli kariyer ipuçları vermeyi de kapsar.

Bay Vikas Murulidhara şöyle açıkladı: “Bu fikrin doğuşu benim kişisel deneyimimden kaynaklanıyor. İngiltere’de bir öğrenci olarak birçok zorlukla karşılaştım. Bu, öğrencilere kariyerlerini başarılı bir şekilde kurana kadar kapsamlı kabul sonrası destek sağlama temel misyonuna yol açtı.”

UNIABROAD şu anda Hintli öğrencilere hizmet sunmaktadır ve Mysore, Bangalore, Pune, Kerala, Haydarabad, Chennai ve Mangalore dahil olmak üzere 10 Hindistan şehrinde ofisleri bulunmaktadır. Önümüzdeki 12 ay içinde Hindistan’ın 30 şehrinde daha ofis açma yönünde iddialı bir planları var. Bu stratejik adım, öğrencilere daha fazla bireysel ve yerel destek sunmayı amaçlamaktadır.

UNIABROAD’un vizyonu bunun ötesine geçiyor; Önümüzdeki 24 ay içinde Hindistan’a benzer şekilde 30 ülkede daha ofis açacaklar. Amerika Birleşik Devletleri, İrlanda, Almanya, Fransa, Singapur, Dubai ve İspanya gibi destinasyonlarda bulunan bu ofisler, öğrencilerin kabul sonrasında kesintisiz destek almalarını sağlamaya adanmış özel ekiplere sahiptir.

UNIABROAD’un yolculuğu sadece eğitim vermekten ibaret değil; Başarılı kariyerleri teşvik etmekle ilgilidir. UNIABROAD, öğrencilerin bütünsel büyümesine ve gelişmesine olan sarsılmaz bağlılığı sayesinde, yurtdışında eğitim hayallerini somut, yaşam boyu başarılara dönüştürüyor.

UNIABROAD, yurt dışı eğitim sektöründe hızla büyüyen bir lider olarak öne çıkıyor. Halihazırda yurt içi ve yurt dışında 16 ofisi bulunmaktadır ve 150’den fazla genç profesyonelden oluşan dinamik bir ekibe sahiptirler. Misyonu, daha iyi bir geleceği teşvik ederken teknolojiyi günlük yaşamla kusursuz bir şekilde bağlayarak öğrencilerin yurtdışında eğitim alma isteklerini somut gerçeklere dönüştürmektir. UNIABRAOD, öğrencilerine kabul sonrası destek sunan, başarılı bir kariyere giden yolculuklarında kararlı ve sarsılmaz destek sağlayan tek şirkettir. Onlar sadece bir hizmet sağlayıcıdan daha fazlasıdır; her öğrencinin başarıya giden yolculuğunda sadık bir ailedirler.

Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrenci adayıysanız www.uniabroad.io/register adresinden UNIABROAD’a kayıt olabilirsiniz.

Yasal Uyarı: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times ile herhangi bir gazetecilik/editörlük ilişkisi yoktur. Hindustan Times, makalenin/reklamın içeriğini/içeriklerini ve/veya burada ifade edilen görüşleri onaylamaz/abone olmaz. Hindustan Times, makalede belirtilen hiçbir şeyden ve/veya ayrıca burada yapılan/vurgulanan görüşler, görüşler, duyurular ve beyanlar, beyanlar vb. ile ilgili olarak hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü olmayacaktır.

“Heyecan verici bir haber! Hindustan Times artık WhatsApp kanallarında Bağlantıya tıklayarak bugün abone olun ve en son haberlerden haberdar olun! Buraya tıklayın!