Utthan Shambhunath Kurumları, Prayagraj’daki öğrencilere eğitim sağlıyor

Nigdeli

New member
Shambhunath Mühendislik ve Teknoloji Enstitüsü, Uttar Pradesh, Prayagraj şehrinde yirmi yıldır çevre, sağlık ve eğitime adanmış öncü bir kuruluş olan UTTHAN’ın bir şubesi olan Utthan Shambhunath Enstitülerinin akademik bir kurumudur. Enstitü, genç nesle çağdaş, teknik ve iş odaklı bir eğitim sunma vizyonuyla ülkenin ve dünyanın ihtiyaçlarını karşılamak istiyor.

Utthan Shambhunath Enstitüleri, B.Tech, M.Tech, D.Pharm, B.Pharm, M.Pharm, Pharm.D, BCA, BBA, MBA, BALLB, ANM, GNM, B gibi bir dizi lisans ve lisansüstü derece sunmaktadır. Sc. (Hemşirelik) ve D.El.Ed (BTC), tümü AICTE, AKTU, Hindistan Eczacılık Konseyi, Hindistan Hemşirelik Konseyi, Hindistan Bar Konseyi ve Atal Bihari Tıp Üniversitesi Lucknow ve Allahabad gibi saygın devlet kurumları tarafından tanınan ve bunlara bağlı Devlet Üniversitesi.

Yemyeşil bir çevrede yer alan Enstitü’nün genişleyen kampüsü, 22 hektarlık bir araziye yayılmıştır.

Yemyeşil bir çevrede yer alan enstitünün genişleyen kampüsü 22 dönümlük bir araziye yayılmıştır ve birkaç eğitim binasına, bir kütüphaneye, yatakhanelere, asansörlere, kafeteryaya, bankalara, kapalı ve açık oyun tesislerine, spor salonuna ve özel bir NCC kanadına ev sahipliği yapmaktadır. Disiplin ve Liderlik, öğrencilerdeki nitelikleri aktarır. Etkili öğretim sunmak için son derece nitelikli ve deneyimli öğretim üyelerine sahiptir ve eğitim kalitesini artırmak için düzenli olarak uzman dersleri, endüstri ziyaretleri ve atölye çalışmaları düzenlemektedir. Enstitünün modern ekipman ve yazılımlarla donatılmış donanımlı laboratuvarları, müfredatın ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Kurumun eğitim ve yerleştirme departmanı, HTE’ler ve NIT’ler gibi birçok yüksek öğretim kurumuyla birlikte çalışır ve öğrencileri eğitmek ve yerleştirmek için Tata STRIVE gibi ulusal ve çok uluslu şirketlerle mutabakat zaptı imzalamıştır. Eğitim ve öğretimdeki yüksek standartlar nedeniyle, üniversite, öğrencileri tanınmış şirketlere yerleştirmede olağanüstü bir geçmişe sahiptir.

Adres:

UTTHAN SHAMBHUNATH KURUMLARI

JHALWA, PRYAGRAJ-211015, UTTAR PRADEŞ

İnternet sitesi: https://siet.in, https://siet.in/AdmissionEnquiry

Cep telefonu, cep telefonu: 8127100101, 8127100202, 8127100303, 9044052941, 9044052942

Feragatname: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times ile hiçbir gazetecilik/editör ilişkisi yoktur. Hindustan Times, burada ifade edilen makaleleri/reklam içeriğini/içeriklerini ve/veya görüşleri onaylamaz/abone olmaz. Hindustan Times, belirtilen/vurgulanacak görüş, düşünce, duyuru(lar), açıklama(lar), onay(lar) vb. ile ilgili olarak ve/veya yazıda belirtilen hiçbir şeyden hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü değildir. .